Священик Ніколо-Угрешского монастиря Діонісій Горовий вбив свою дружину.

Подію підтвердив прес-секретар Патріарха Московського і всієї Русі Кирила Олександр Волков.

На свій сторінці в Facebook, прес-секретар написав, що новина про те, що священик зарізав свою дружину, на жаль, підтвердилася, однак потрібно дочекатися всіх висновків слідства у цій справі. Він зазначив, що священик більше не зможе служити, і ніяких виправдань цього вчинку бути не може. Волков також повідомив, що Діонісій Горовий зізнався в скоєнні злочину.

"Дуже боляче і гірко, адже йде мова про наш побратимі. Господи, помилуй його, дай сил на покаяння і упокій душу вбитої раби Твоєї Анни", - додав Волков.

ЗМІ повідомляють, що в стосунках священика з дружиною давно спостерігалися складності, що в підсумку призвело дружину до рішення про розлучення. Дізнавшись про це, священик відвіз дружину на автомобілі в ліс і завдав кілька ножових поранень, пише Правмір. Жінка встигла повідомити про поїздку своєї матері через смс. Мати повідомила в поліцію про зникнення дочки і під тиском доказів і доказів Діонісій зізнався в скоєному.

Варто відзначити, що раніше журналіст Артем Шевченко зазначив, що Росія вперше прокралася в Україну в ролі агресора під покровом церковного заходу

Він написав, що хоче, щоб усі пам’ятали події січня 2014 року, коли Майдан був в самому розпалі.

"Майдан сумує за першими загиблими від вогнепальної зброї на світанку 22 січня – Нігояном і Жизнєвським, Роман Сеник ще живий. Він помре у лікарні на наступний день – 25 січня. У Києво-Печерській лаврі – паломництво до Дарів Волхвів", – згадує журналіст.

Він звернув увагу на те, що привіз християнську святиню до Києва російський православний олігарх Костянтин Малофєєв.

"Російський православний олігарх Малофєєв привіз святиню до Києва і розповідає із усмішкою Іуди, що скоро всі пам`ятатимуть тільки цю подію, а тло, тобто Майдан, геть забудуть", – написав Шевченко.

Він опублікував відео з кадрами паломництва і звернув увагу на те, що в натовпі віруючих ніхто не звернув увагу на одного вусатого чоловіка. Цим чоловіком виявився ніхто інший як історичний реконструктор Ігор "Стрєлков" Гіркін, який через два місяці після подій в Києві підготує умови для початку війни на Донбасі, захопивши Слов’янськ.

"Разом із Дарами волхвів під церковним омофором російської церкви з Москви в Україну ступила нога збройного агресора", – підсумував Шевченко.

Разом з тим варто відзначити, що у п'ятницю і суботу, 27-28 липня, в урочистих заходах, приурочених до 1030-ї річниці Хрещення Русі, візьмуть участь вісім відомих святинь, які привезли до Києво-Печерської Лаври.

На Херсонщині московські попи без усіляких дозволів захопили людські наділи

Нагадаємо, московські попи знайшли винуватця всіх бід.

Як повідомляв "Знай.ua" невідомі штурмували храм УПЦ МП.

Також "Знай.ua" писав, що у Путіна перебрехали інтерв'ю з поважним митрополитом.