41-й президент США Джордж Буш-старший вкотре потрапив до лікарні. Він важкому стані. Це вже друга госпіталізація екс-глави Сполучених Штатів за останній місяць.Про це повідомляють західні ЗМІ.Його доставили в лікарню штату Мен з низьким кров'яним тиском і слабкістю. Тут він, як заявив його прес-секретар, "проведе кілька днів" під наглядом медиків".
Як пише Radar Online, в Мен 93-річний колишній президент прибув на один із заходів на честь Дня Поминання, присвяченого пам'яті американських військовослужбовців, загиблих у всіх війнах і збройних конфліктах, в яких США коли-небудь брали участь.

Перша госпіталізація Буша

Нагадаємо, у квітні померла дружина Буша і одразу після похоронів, 22 квітня, його вперш госпіталізували. Медики поставили діагноз сепсис (зараження організму через інфекцію, яка потрапила в кров).
Колишнього главу Сполучених Штатів Джорджа Буша-старшого терміново доставили до реанімаційного відділення американської лікарні. Родичі пообіцяли поговорити з пресою, як тільки стане більш відомо, що з пацієнтом.Здоров'я Джорджа Буша-старшого погіршилося після смерті дружини. Багато років Барбара Буш страждала від хвороби Грейвса - аутоімунного захворювання, яке вражає щитовидну залозу і призводить до отруєння тиреоїдними гормонами. Джордж Буш-старший - 41-й президент Америки. Він правив державою c 1989 по 1993 роки. Зараз йому 93 роки.

Дивіться: Джордж Бушвідсвяткував своє 90-річчя стрибком с парашутом

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Альваро Арсу, чинний мер міста Гватемали і колишній президент республіки, помер 27 квітня у віці 72 років. Йому раптово стало зле під час гри в гольф. Медики встановили, що причиною смерті чиновника став серцевий напад.Також ми писали про те, що у столиці Італії – Римі – від серцевого нападу у віці 69 років помер видатний український геолог Віталій Вернигоров. Вчений повертався в Україну з наукової станції "Академік Вернадський" в Антарктиді після участі в сезонної експедиції.