Американський політичний діяч та експерт з питань зовнішньої політики Пола Добрянські, яка має українське коріння, може посісти одну з вищих посад у Державному департаменті США. Про це пише Bloomberg із посиланням одразу на три джерела.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
"Адміністрація Трампа планує номінувати Полу Добрянські, високопоставленого дипломата за часів президента Джорджа Буша, на високу політичну посаду в Державному департаменті",- зазначається в повідомленні.
Раніше Добрянські працювала на позиціях спеціального посланника США в Північній Ірландії, а також заступника державного секретаря США у глобальних справах. Планується, що вона замінить Томаса Шеннона, який зараз перебуває на другій за рангом позиції в американському зовнішньополітичному відомстві та вже заявив про намір піти на пенсію.
Призначення Поли Добрянські підкреслює, наскільки швидко президент Дональд Трамп і Майк Помпео просуваються в заповненні керівних структур апарату Державного департаменту.
Зараз Добрянські працює старшим науковим співробітником центру наук і міжнародних відносин Белфер у Гарварді.
Пола Добрянські народилася в американській родині українського походження. Її батько, Лев Добрянські, багато років очолював Український конгресовий комітет Америки (УККА).
Як раніше передавав портал "Знай.ua", комітет Сенату затвердив кандидатуру Майка Помпео на посаду держсекретаря Сполучених Штатів Америки.
За затвердження запропоновану президентом США Дональдом Трампом кандидатуру Помпео вже виступили 54 сенатора з 100, голосування досі триває. Багато демократів вважають Помпео занадто затятим.Кандидатуру Помпео винесли на голосування загальним складом сенату.
Лідер більшості Мітч Макконнелл заявив, що у Сенаті достатньо голосів, щоб на цьому тижні підтвердити кандидатуру Помпео.
Як пише агентство Reuters, це дозволить Помпео взяти участь в саміті НАТО в п'ятницю.
Нагадаємо, сенат Конгресу Сполучених Штатів затвердив кандидатуру генерал-лейтенанта Підлоги Накасоне на посаду директора Агентства національної безпеки (АНБ) і Кіберкомандування США.