Висячі камені вже довгі роки вражають уми вчених і простих людей своєю природою. Чому ж вони не падають? Таким питанням задається кожен, хто хоч раз бачив подібне явище наживо.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа нашій планеті існують безліч дивовижних місць та представників флори і фауни. На ній також чимало природних об'єктів і непояснених явищ, з-за розслідувань яких втрачають сон вчені. Висячі камені одне з таких природних явищ. Досі ніхто не знає, як вони з'явилися на землі і чому, утримуючись на все невеликій площі дотику, вони не падають під власною вагою.
Феномен висячих каменів спостерігається в різних країнах світу. Величезні кам'яні брили тримаються на скелях всупереч усім законам фізики. Один з таких феноменальних валунів знаходиться в Росії. У природному парку "Ергакі" модно зустріти кам'яну брилу вагою близько 600 тонн, яка безтурботно лежить на краю прірви.
Саме цей шматок скелі, який стикається з поверхнею лише невеликий площиною і не падає, привертає величезний потік туристів в природний парк, яких в країні досить багато.
Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" вчені встановили, що в п'ятницю, 20 квітня, наша планета Земля піддалася впливу найсильнішої з початку цього року магнітної бурі. Більш того, такий рівень її потужності став несподіванкою навіть для науковців, повідомляє LIFE, посилаючись на інформацію лабораторії рентгенівської астрономії Сонця Фізичного інституту імені П. Н. Лебедєва.
"Сьогоднішня буря поки є найбільшим подією цього року за минулі чотири місяці", — зазначили співробітники лабораторії.