Президент РФ Володимир Путін розпорядився ліквідувати вже з 1 січня 2019 року закрите адміністративно-територіальне утворення Шихани.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Варто відзначити, що спецслужби Великобританії визначили, що саме у цьому місті і виготовили скандальний нервово-паралітичний газ "новичок".

Так, наразі вже відомо, що у шестимісячний термін уряду РФ і владі Саратовської області слід провести "необхідні організаційні заходи", йдеться в указі, опублікованому 17 липня.

Крім того відзначається, що у Шиханах також під назвами Власюк-17 і Власюк-18, проживають близько 5,5 тисячі осіб. Місту надано статус ЗАТЕ в 1997 році для забезпечення безпечної роботи знаходиться в ньому Державного інституту технології органічного синтезу, який вважався найважливішим центром розробки хімічної зброї в СРСР. Особливий режим передбачав жорсткі обмеження на в'їзд, постійне проживання громадян і польоти над його територією.

Варто відзначити, що раніше глава Міноборони Британії заявив, що Росія причетна до смерті жінки, яка померла від отруєння "Новичком".

Популярні новини зараз

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Дружині переможця "Голос країни" Романа Сасанчина натякнули, що пора шукати його по клубах: "Не нагулявся"

Майкл Щур з "Телебачення Торонто" назвав найгірший курорт у Карпатах: "Жлоби зайняли гору"

"Ганьба, нагадує ковбасу": нестаріюча Хайді Клум без трусів засвітила свою "хвіртку"

Показати ще

Міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон заявив, що Росія причетна до смерті жінки, яка померла 8 липня внаслідок отруєння нервово-паралітичним газом "Новичок".

У парламенті урядовця запитали про загрозу, з якою зіткнулися люди в Британії після смерті жінки, отруєння якої викликане речовиною «Новичок».

"Проста реальність полягає в тому, що Росія напала на британську землю, яка бачила смерть британського громадянина", - відповів Вільямсон.

"Я думаю, що світ об'єднається з нами, засудивши цей злочин", - додав міністр.

Крім того раніше міністр внутрішніх справ Великобританії Саджида Джавід заявив, що Великобританія поки не збирається вводити нові санкції проти Росії після отруєння двох своїх громадян у Еймсбері. Про це повідомляє The Guardian. За словами дипломата, королівство поки не впевнене в тому, що до другого випадку отруєння "Новачком" причетні росіяни.

"Ми знаємо, що в березні до злочину були причетні росіяни. А зараз у нас недостатньо інформації", – заявив глава британського МВС.

Міністр також зазначив, що поки відомо лише те, що ці люди були отруєні тією ж речовиною, що і колишній офіцер ГРУ Росії Сергій Скрипаль і його дочка Юлія у місті Солсбері.

Наскільки небезпечний "Новачок"? Інтерв'ю з творцем отрути

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що творець "Новачка" пролив світло на нові отруєння.