Голова Китаю Сі Цзіньпін незабаром має намір відвідати столицю КНДР Пхеньян. Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на свої джерела.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДжерело телеканалу не назвало точну дату візиту, але зазначило, що він відбудеться скоро, можливо, після запланованої зустрічі глави КНДР Кім Чен Ина і президента США Дональда Трампа.
Раніше Трамп зазначив, що для проведення зустрічі розглядаються п'ять різних місць, а сама зустріч відбудеться в кінці травня або початку червня.
Зустріч з Сіндзо Абе була присвячена ядерній програмі Північної Кореї. Трамп підтвердив, що санкції проти КНДР будуть в силі, поки вона не проведе денуклеаризацію. За інформацією телеканалу, Росія запросила особисту зустріч з Кім Чен Ином, однак КНДР на це поки ніяк не відреагувала.
Варто відзначити, що це буде перший офіційний візит китайського лідера в Північну Корею з моменту його приходу до влади в якості глави Комуністичної партії Китаю в листопаді 2012 року. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Трамп під час зустрічі з губернаторами і членами Конгресу в Білому домі у Вашингтоні, США, 12 квітня, подякував Китай за допомогу з Північною Кореєю (КНДР) і сказав, що між ним і лідером КНДР Кім Чен Ином вже зараз призначаються зустрічі.
Як раніше передавав портал "Знай.ua", кандидат на посаду Державного секретаря Сполучених Штатів Америки Майк Помпео таємно зустрівся з лідером КНДР Кім Чен Ином."Майк Помпео таємно відвідав Північну Корею в великодні вихідні, щоб зустрітися з Кім Чен Ином і обговорити запланований саміт з президентом США Дональдом Трампом", - йдеться в повідомленні.
Візит організував керівник корейської розвідки, щоб оцінити, чи готовий Кім Чен Ин проводити серйозні переговори.
Нагадаємо, Пхеньян готовий відмовитися від ядерної зброї, якщо Вашингтон припинить свою "ворожу політику". Про це висловився лідер КНДР Кім Чен Ин. Північна Корею вимагає від Сполучених Штатів збереження політичної системи. Якщо США чесно відреагують, то Пхеньян може підготувати дорожню карту денуклеаризації до або після саміту КНДР і США.