Людство йде семимильними кроками до кінця світу.З такою заявою виступив скандально відомий головний московський священнослужитель патріарх Кирило.

"В якому випадку може наступити і взагалі настане кінець світу? У тому випадку, якщо людське суспільство перестане бути життєздатним. Коли воно вичерпає ресурс до того, щоб існувати. В якому випадку це може статися? У тому випадку, якщо настане тотальне панування зла" , - заявив головний сіяч добра і миру, додавши, що якщо "точка зору, що ставить на одну дошку добро і зло, восторжествує в глобальному масштабі", це може привести до "кінця світу". До речі, а патріарх в курсі, що нажива на прихожанах і самій церкві - це не зовсім благодіяння?


Популярні новини зараз
На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко вперше прокоментували своє розлучення: "Не в Україні, а таке несеться" Переможниця "Битви екстрасенсів" Олена Курилова розповіла про порчу на путіні: "Цього не буде" Легендарна суддя з "Танців з зірками" Катерина Кухар розповіла, як очистилася після детоксу: "Час повертатися"
Показати ще

"І оскільки ми сьогодні перебуваємо навіть вже не на початку цього процесу, а якийсь певний період часу пройдено, історія якась уже вичерпана, то як же церкві про це не говорити, як же не бити в дзвони, як же не попереджати про те, що ми вступили на страшно небезпечну стежку самознищення? Якщо церква про це не буде говорити, хто про це говоритиме?", - схоже, похвалився успіхами глава РПЦ. Ну, правильно, сам себе не похвалиш, що не похвалить ніхто.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що буквально днями весь цивілізований світ міг подивитися майстер-клас по людяності від священиків УПЦ Москоского патріархату: прямо під час похорону піп відмовився відспівувати дворічного хлопчика тільки тому, що його хрестили в церкві КП. Здавалося б, скандал повинен розгорітися навколо одного священика, однак несподівано (а скоріш очікувано) декілька представників УПЦ МП вирішили стати на захист колеги і довести свою правоту: КП - церква несправжня, а тому і дитину хрещеною вважати не можна. Схоже, московському священику тут потрібно пишатися власною принциповістю. Це ж треба, який молодець: залишився непохитний перед сльозами батьків, благаннями родичів і труною з зовсім маленькою дитиною. Чи це не приклад добра, співчуття і людяності, про яку говорить нам РПЦ?