Дочка екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля Юлія дала перше інтерв'ю після отруєння в Солсбері.

Її заяву розмістило агенство Reuters. У відеозаписі видно, що дівчина час від часу читає підготовлений текст.

Наводимо її слова повністю, без скорочення.

"Доброго дня! Мене звуть Юлія Скрипаль. Я приїхала до Великобританії 3 березня відвідати свого батька, як я робила раніше. Прокинувшись після 20-денної коми, я дізналася, що ми обидва були отруєні. Мені до цих пір складно змиритися з думкою, що на нас було скоєно подібний напад. Шокує сам факт використання нервово-паралітичного речовини в даній ситуації".

Нам дуже пощастило, що ми вижили після цього замаху на вбивство

"Нам дуже пощастило, що ми вижили після цього замаху на вбивство.Процес відновлення був повільним і дуже болючим. Не хочу вдаватися в деталі, скажу лише, що лікування було інвазивних і глибоко гнітючим. Я вдячна всім добрим і чуйним працівникам госпіталю в Солсбері - місця, яке стало мені дуже близьким. Також я вдячна всім людям, які надали нам допомогу на вулиці в день нападу. Я була виписана 9 квітня через лікарні, лікування триває до цього дня. Моє життя було перегорнуто з ніг на голову і зараз я намагаюся змиритися з неймовірними змінами в моєму житті, як фізичними, так і емоційними. Я намагаюся жити сьогоднішнім днем ​​і хочу допомогти моєму батькові до його повного одужання. Надалі я сподіваюся повернутися додому в мою країну".Ніхто не повинен і не може говорити за нас, крім нас самих

"Я вирішила перервати свою реабілітацію і зробити це коротку заяву, щоб прояснити кілька питань. Я переконливо прошу всіх поважати моє особисте життя і особисте життя мого батька. Нам потрібен час для повного одужання і прийняття всього, що сталося. Я вдячна російському посольству за запропоновану допомогу, але зараз я не готова і не хочу нею скористатися. Як я говорила в попередній заяві: ніхто не повинен і не може говорити за нас, крім нас самих. Я хотіла ще раз подякувати всім людям, що зробили мені допомогу і підтримку в цей складний період мого життя. Моїм пріоритетом залишається моє одужання і здоров'ям мого батька".

Reuters уточнює, що контактували з Скрипаль через поліцію в Лондоні. Агентство відзначає, що після того, як Юлія зробила заяву на камеру, вона підписала два примірника заяви: англійською та російською мовами. За її словами, заяву вона написала самостійно.

Відповісти на питання журналіста після читання заяви Скрипаль відмовилася.

Популярні новини зараз

Потужний вибух на хімзаводі загрожує світу, спалахнуло все: нагадує Чорнобиль

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Подружка Олени Кравець Ірина Сопонару оголила груди заради "Кварталу 95": "Домалювали?"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", 18 травня, колишнього співробітника російської розвідки Сергія Скрипаля виписали з лікарні. Про це йдеться в повідомленні Національної служби охорони здоров'я Великобританії.

Доньку Сергія Скрипаля Юлію відправили додому ще 9 квітня.

Раніше повідомлялось, що Сполучені Штати відкинули будь-які церемонії і відкрито звинуватили Росії в отруєнні розвідника Сергія Скрипаля. Офіційний Лондон зробив те саме і відкрито звинуватив Росію.

Тим часом кількість жертв від отруєння продовжує збільшуватися: оскільки для нападу використовувалося речовину, що потрапляє в організм повітряно-крапельним шляхом, постраждали і правоохоронці, вони знаходяться в критичному стані.