У п'ятницю, 18 травня, колишнього співробітника російської розвідки Сергія Скрипаля виписали з лікарні.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це йдеться в повідомленні Національної служби охорони здоров'я Великобританії.
Доньку Сергія Скрипаля Юлію відправили додому ще 9 квітня.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Сполучені Штати відкинули церемонії і відкрито звинуватили Росії в отруєнні розвідника Сергія Скрипаля. Офіційний Лондон зробив те саме і відкрито звинуватив Росію. Тим часом кількість жертв від отруєння продовжує збільшуватися: оскільки для нападу використовувалося речовину, що потрапляє в організм повітряно-крапельним шляхом, постраждали і правоохоронці, вони знаходяться в критичному стані.
Ми також писали про те, що перед тим, як колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля разом з 33-річною донькою Юлією 4 березня знайшли отруєними на лавці в Солсбері (Великобританія), очевидці бачили, як дивно поводився екс-службовець ГРУ і, яким маршрутом прямувала пара в той нещасливий день.
Тим часом глава Пентагону Джеймс Меттіс з повною упевненістю заявив, що в отруєнні Скрипаля Росія не винна. Страшний злочин - справа відповідальності однієї конкретної людини.
Отруєння Сергія Скрипаля та його доньки Юлії сталося 4 березня 2018 року в британському Солсбері. Сергій Скрипаль, що працював на британські спецслужби колишній співробітник ГРУ, який має подвійне громадянство Росії і Британії, і його дочка, громадянка Російської Федерації Юлія, яка прилетіла з Москви провідати батька, були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок" та госпіталізовані в несвідомому стані. 29 березня Юлія прийшла до тями і почала говорити, а 10 квітня її перевезли до шпиталю на британській військовій базі. 7 квітня стало відомо, що Сергій Скрипаль теж пішов на поправку.
Британські експерти з секретної хімічної лабораторії "Портон-Даун" визначили, що при отруєнні використовувалося бойова отруйна речовина А-234 класу "Новачок" (але при цьому не встановили місце його виробництва). Пізніше висновки британських вчених про тип отруйної речовини підтвердила експертиза, проведена хімічними лабораторіями, відібраними Організацією із заборони хімічної зброї.