Європі необхідна єдина інформаційна політика, що дозволить успішно протистояти фейкам, захищати права, честь і гідність як окремих політиків, так і цілих держав.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це під час зустрічі зі спікером Верховної Ради України Андрієм Парубієм заявила глава Палати Депутатів Італії Лаура Болдріні, передає "Цензор.net”.
Вона переконана, що неправдиві новини здатні звести нанівець будь-які демократичні успіхи та суттєво зашкодити репутації державних діячів.
За словами Болдріні, в парламенті Італії працюють два комітети, діяльність яких спрямована на боротьбу з брехнею та пропагандою, – з питань інтернету та проти всіх форм дискримінації і ненависті.
Їх робота є дуже важливою, оскільки дезінформація пробуджує в людях агресію і впливає на електорат. Це, у свою чергу, відображається на результатах виборів.
"Ми починаємо розслідування, звідки починаються фейкові новини, і хто їх виробляє і поширює, бо ми маємо виклик дезінформації ", - підкреслила італіка.
Вона переконана, що оскільки зараз епоха інтернету, не потрібно створювати окреме законодавство з цього приводу кожній країні. Натомість слід максимально скооперувати європейські зусилля на боротьбу з фейковою інформацією та розробити відповідну інформаційну політику.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", найпершим кроком росіян до анексії Криму стало розповсюдження неправдивих новин у соціальних мережах.