За чотири роки російської агресії Україна не тільки не втратила своїх позицій, а навпаки – стала зразком відновлення демократії.

Відповідну думку в коментарі Washington Post висловив професор політології Університету Ратджерса Олександр Мотиль.

На долю держави випало чимало випробувань: скандальна діяльність Януковича, криваві злочини проти активістів Майдану, корупція у вищих чинах влади.

Експерт підкреслив, що 2014 рік міг стати для країни фатальним, але захищаючись від зовнішнього вторгнення північного сусіда, суспільство по-іншому подивилося на власні цінності.

Третя криза, яка спіткала Україну – економічна, коли ВВП впав на 20%. Росло соціальне невдоволення , але несподівано для всіх подолали й це.

Популярні новини зараз
Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня 3G в Україні більше не буде: до чого готують мобільні оператори Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося
Показати ще

За словами Мотиля, події Революції Гідності досі тримають суспільство у рамках демократії, а дипломатична підтримка з боку НАТО, ЄС та США – гарний початок для фінансової стабільності.

"Путін і його диктаторський режим стали прикладом, яким Україна не хоче наслідувати. Не менш важливо і те, що російська війна проти України зробила те, що і більшість воєн: посилила українську національну ідентичність", - додав він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", обкладинка Time послала тонкий натяк Путіну.