За чотири роки російської агресії Україна не тільки не втратила своїх позицій, а навпаки – стала зразком відновлення демократії.

Відповідну думку в коментарі Washington Post висловив професор політології Університету Ратджерса Олександр Мотиль.

На долю держави випало чимало випробувань: скандальна діяльність Януковича, криваві злочини проти активістів Майдану, корупція у вищих чинах влади.

Експерт підкреслив, що 2014 рік міг стати для країни фатальним, але захищаючись від зовнішнього вторгнення північного сусіда, суспільство по-іншому подивилося на власні цінності.

Третя криза, яка спіткала Україну – економічна, коли ВВП впав на 20%. Росло соціальне невдоволення , але несподівано для всіх подолали й це.

Популярні новини зараз

Українець прославився у всьому світі завдяки ажурним яйцям: "Волинський Фаберже"

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

За словами Мотиля, події Революції Гідності досі тримають суспільство у рамках демократії, а дипломатична підтримка з боку НАТО, ЄС та США – гарний початок для фінансової стабільності.

"Путін і його диктаторський режим стали прикладом, яким Україна не хоче наслідувати. Не менш важливо і те, що російська війна проти України зробила те, що і більшість воєн: посилила українську національну ідентичність", - додав він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", обкладинка Time послала тонкий натяк Путіну.