У Філіппінах люди масово з'їхали з глузду через акцію, яку влаштував один із закладів громадського харчування: Zark's Burgers на честь свого дня народження заявив про продаж бургерів, вартість яких не перевищує 15 центів.

Спецпропозиція змусила сотні філіппінців вишикуватися в кілометрову чергу, на що звернуло увагу видання Mashable. Відеоролик зібрав більше двох мільйонів переглядів за декілька днів.

Дуже популярна мережа ресторанів швидкого харчування оголосила про небувалу знижку на гамбургери: практично 95 центів. У звичайні дні фірмова страва коштує майже три долари. Масове божевілля викликане умовою спецпропозиції: за 15 центів бургер зможуть придбати лише перші 80 клієнтів. В результаті сотні відвідувачів рвонули до каси і влаштували серйозну тисняву.Дивлячись на численні фото в соціальних мережах, бачимо, що люди стовпилися не тільки біля каси, а й біля входу у закусочну, а також в самому торговому центрі. І незрозуміло, на що розраховували любителі дармівщини, якщо вже при першому погляді очевидно, що перед ними стоїть набагато більше 80 чоловік.

Популярні новини зараз

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в США людей змусили їсти натуральне м'ясо.