Один із найпопулярніших британських брендів Burberry спалив власну продукцію на суму 28,6 мільйонів фунтів стерлінгів.

Вогонь замість розпродажу

Протягом останніх 5-ти років власники торговельної мережі позбавляються від нерозпроданих товарів, щоб запобігти їх крадіжці або перепродажу на "сірих ринках", "неправильним людям", або за нижчими цінами.

У свою чергу представники Burberry запевняють: речі утилізують в спеціальних екологічних сміттєспалювальних установках, а отриману в процесі енергію використовують на виробництві, екологічні активісти обурені таким підходом.

"Не дивлячись на високі ціни, Burberry не проявляє поваги до власних продуктів, тяжкої праці робітників і природних ресурсів, які використовуються для їх виробництва, замість, того щоб зменшити темп, вони спалюють одяг хорошої якості ", -розповіла представник Greenpeace Лу Йен Ролофф.

Burberry: історія бренду

Burberry (Burberry Group Plc) - британська компанія, виробник одягу, аксесуарів і парфумерії класу люкс. Заснована в 1856 році Томасом Берберрі. У 1880 році Томас Берберрі винайшов тканину габардин (з габардину шиють весняно-літні чоловічі та жіночі пальто, а також костюми).

У перші десятиліття свого існування компанія спеціалізувалася на виробництві верхнього одягу, була постачальником британської армії. Після закінчення Першої світової війни одяг компанії став популярним серед цивільного населення. В одяг Burberry були одягнені персонажі таких знаменитих фільмів, як "Касабланка" і "Сніданок у Тіффані".

Фірмовою відмінністю Burberry, стала "клітка", в якій застосовуються червоний, чорний, білий і пісочний кольори (відома з 1924 року під назвою Nova).

Самостійно компанія виробляє тільки плащі, інша продукція випускається сторонніми фабриками. Продукція Burberry реалізується через 330 торговельних точок роздрібної мережі, а також через оптових постачальників.

Крім того компанія здійснює торгівлю за каталогами. Під маркою Burberry компанією Inter Parfums з 1981 року також випускається парфумерія.

Дивіться: Історія брендів Burberry & Aquascutum

Нагадаємо, компанії Microsoft і Walmart уклали договір про п'ятирічний стратегічне партнерство в сфері технологій і торгівлі

Як повідомляв Знай.ua, Тодд Говард, керівник студії розробників ігор Bethesda, розповів усе, що думає про співпрацю зі сторонніми розробниками.

Також Знай.ua писав, компанія Apple представила вдосконалені MacBook Pro, які оснастили процесорами i9.