У Росії в містечку Усогорськ (Республіка Комі) невідомий шкуродер вбив маленьке кошеня, яке випадково оселився у під'їзді багатоповерхового будинку.

Про це повідомили у спільноті "Жесть Коми" в одній із російських соціальних мереж.

"Невідомий вдарив кошеня об стіну так, що по всьому під'їзду розлетілися його останки. Після чого викинув його трупик біля під'їзду!", — написала місцева мешканка.

За словами мешканців будинку, кошеня жило у першому під'їзді, нікому не заважало і було дуже ласкаве, особливо з дітьми. Вони заявили, що навіть не уявляють, хто міг так жорстоко розправитися з беззахисною твариною. Після події труп винесли, однак місцева дітвора все ще ходить у під'їзд подивитися на кров і останки кошеня, які досі не прибрали.

Популярні новини зараз
Залишилось два дні: українців попереджають востаннє Київ під загрозою віялових відключень світла: ситуація "контрольована", але не дуже У МВС попередили водіїв: для керування авто потрібно пройти спецпроцедуру – інструкція Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кішка обирає собі господаря раз і назавжди. Така людина стає об'єктом її пильної уваги, ніжності і турботи. Однак ця вусата знайшла досить незвичний спосіб прояву безмежної любові до господині. Щоранку, коли йде в душ, кішка стрибає їй на голову. Коли дівчина розповіла про це своїм друзям, вони не могли повірити. І тоді вона зняла це на відео.

Як повідомляв портал "Знай.uа" розплата за колонізацію наздогнала австралійців навіть через два століття – здичавілі кішки заполонили 99% континенту і масово знищують ссавців і птахів. Відомо, що перші особини котячих прибули до Австралії в кінці 1850-х років на європейських кораблях, куди їх брали для боротьби з мишами.

В кінці травня 2018 року у Австралії закінчили будівництво найдовшого забору від мільйонів здичавілих кішок, які за два століття поширилися майже по всій території країни. Вони полюють на дрібних ссавців і птахів, знищивши або поставивши під загрозу вимирання більше двох десятків рідкісних видів. За задумом уряду, огорожа захищатиме вимираючі види від хижаків до тих пір, поки не відновиться популяція. Однак це не вирішує проблему зростаючого числа здичавілих кішок, які давно отримали репутацію "шкідників", нападаючи на людей та їх домашніх тварин.