Користувачі соцмереж повідомляють про те, що Росія ешелонами звозить бронетехніку на кордон та в саму Білорусь.

На минулих вихідних помітили колони російської військової техніки в ряді областей Росії, де пройдуть навчання "Захід-2017"– в Курській, Воронезькій, Вологодській, Ярославській, Ленінградської областях і Краснодарському краї.

Також, як відзначають користувачі, ешелон танків прибув на білоруську залізничну станцію Молодечно недалеко від Мінська.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

"Захід-2017" - спільні навчання Збройних сил РФ і Білорусі, заплановані на період з 14 по 20 вересня цього року. За офіційними даними Росії, в навчаннях візьмуть участь до 13 тисяч військовослужбовців. В той же час, за оцінками західних аналітиків ця цифра значно більша - до 100 тисяч.

Українське військове керівництво не раз зазначало, що майбутні навчання можуть послужити прикриттям для нових агресивних дій з боку Росії.

В недалекому минулому навчання "Захід-2013" дозволили Росії підготуватися до анексії Криму, а "Захід-2009" - завершилися відпрацюванням ядерного удару по Варшаві.

Однак, Кремль продовжує наполягати на тому, що сценарії, які будуть відпрацьовувати на цих навчаннях - чисто оборонні.

Та офіційним заявам Росії сьогодні ніхто не вірить. Тому країни НАТО, в свою чергу, напередодні навчань активно нарощують військову присутність в Балтійському регіоні.

Як повідомляв портал "Знай.ua", спільні російсько-білоруські військові навчання "Захід-2017" викликають все більше занепокоєння у країн-сусідів.