В ході візиту в Південну Корею, лідер КНДР Кім Чен Ин представив нетрадиційний кортеж: в місті Панмунджом. Дивну процесію супроводжували 12 охоронців, які бігли поряд з рухомим лімузином. Кім Чен Ин став першим лідером КНДР, відвідав Республіку Корея. Він приїхав на переговори з президентом Мун Чже Іном.

Під час своєї перерви Кім Чен Ин сів у лімузин і поїхав обідати. При цьому автомобіль вождя оточили 12 чоловіків у чорних костюмах. За даними журналістів, це були люди з елітного загону, в чиї завдання входить охорона лідера КНДР.

Нагадаємо, в п'ятницю, 27 квітня, глава КНДР Кім Чен Ин і президент Південної Кореї Мун Чже Ін домовилися завершити війну між їх країнами, яка формально триває вже 65 років, і заявили про намір провести повну денуклеаризацію Корейського півострова.

Раніше, також, новоспечений державний секретар Сполучених Штатів Майк Помпео таємно приїхав в Північну Корею і зустрівся з лідером КНДР Кім Чен Ином. Поки цього не сталося, плани та саму подію тримали в таємниці, а тепер офіційно підтвердили.

Фотопідтвердження опублікувала глава прес-служби Білого Дому Сара Сандерс на офіційній сторінці в Twitter після того, як американський лідер Дональд Трамп пообіцяв оприлюднити фото в ефірі телеканалу Fox News.

Популярні новини зараз
Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін На ТЦК чекає колапс: терміни поставили в глухий кут Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", експерти стверджують, що зупинка ядерних випробувань в КНДР може бути пов'язана з раптовим руйнуванням центру випробувань. З цієї причини Пхеньян так різко оголосив про їх завершення. Однак офіційно ця інформація, звичайно ж, не підтверджується.

Китайські вчені будують припущення, що ядерний випробувальний комплекс Північної Кореї міг звалитися із-за значних ушкоджень, що послужило причиною термінового закриття центру і припинення випробувань. Це припущення китайської сторони поставили під сумнів експерти США.