В Японії робот вперше балотується на пост мера міста

Кандидатом на посаду мера в японському місті Тама вперше в історії став робот. Мичихито Мацуда (ім'я робота) пообіцяв виборцям бути справедливим і змінити місто на краще.

Цю інформацію повідомляє "Сьогодні".

Робот пообіцяв, що буде прислухатися до думки і побажань жителів Тама для прийняття рішень і прислухатися до петицій, розраховуючи їх вплив на суспільство.

У робота є своя команда, яка почала масштабну передвиборну агітаційну кампанію - різні плакати, брендовані вантажівки, листівки і так далі.

Популярні новини зараз

"Пацанка" після Школи леді хотіла стати чоловіком: "Була істерика"

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Показати ще

Звичайно ж, сам штучний інтелект не збирався йти в політику. Ним керують Тетсузо Мацуда, віце-президент мобільного зв'язку Softbank, і Норіо Муракамі, колишній співробітник Google.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Ноел Шаркі, професор робототехніки і штучного інтелекту Університету Шеффілда, заявив, що секс-роботи, зараз набирають популярність, несуть небезпеку для суспільства. Наприклад, за допомогою такої машини може відбутися віддалене зґвалтування людини. "Робот — неживе пристрій, що керується оператором. Він може з дозволу свого господаря зґвалтувати людини і заподіяти йому шкоди", — вважає Шаркі.

Також портал повідомляв про те, що компанія Google продемонструвала кілька нововведень свіжого програмного забезпечення Android P. Швидше за все, після відновлення з'єднання з'являться нові клавіші навігації.

Кнопка домашньої сторінки більше не буде круглої, а стан витягнутої, як у iPhone X. А кнопки багатозадачності взагалі не будеи. З цього можна зробити висновок, що в Android P буде перероблена система навігації. Швидше за все, вона буде заснована на жестах, і кнопки можуть видозмінюватись в залежності від програми.

Крім того, нагадаємо, що Міністерство науки і освіти України та соціальний проект "IT-школяр" підписали Меморандум про співпрацю. Документ передбачає створення при МОН експертного комітету з впровадження цифрових технологій у шкільну освіту.