Соціальна мережа Facebook видалила 652 аккаунтів, груп та сторінок нібито через "скоординовану недостовірну поведінку" на платформі мережі та за допомогою додатків в Instagram.

Масова "чистка" акаунтів у Facebook

За даними з офіційного блогу Facebook, ці дистанційні сторінки безпосередньо "можуть бути пов'язані з джерелами і були ідентифіковані раніше урядом США в якості служб російської військової розвідки. Це не відноситься до дій, виявлених нами в Ірані ".

Припускають, що частину сторінок почали видаляти після масових кібератак напередодні виборів у США (2016 рік), контент інших, порівняно недавніх, був присвячений "політиці в Сирії і в Україні".

31 липня Facebook стверджувала, що їй вдалося виявити чергові спроби чинення політичного впливу за допомогою розміщення повідомлень на фальшивих сторінках напередодні проміжних виборів до Конгресу США.

Популярні новини зараз

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Показати ще

За даними газети The New York Times, представники соцмережі вже розповіли про це американським законодавцям в ході декількох зустрічей, що відбулися в Конгресі в кінці липня. Як стверджують в Facebook, фахівцям соцмережі вдалося зафіксувати цілеспрямовану кампанію, спрямовану на те, щоб посіяти розбрат в американському суспільстві за допомогою розміщення повідомлень, що стосуються політичних або ж гострих соціальних тем.

Дивіться: Скандал із Facebook набирає обертів

Нагадаємо, Facebook виявив нову координовану кампанію по втручанню в політичні процеси перед виборами в Конгрес США восени.

Як повідомляв Знай.ua, команда месенджера Telegram представила Passport — механізм авторизації в сервісах, для входу в який потрібні персональні дані людини (наприклад фінансові сервіси та процедури ICO).

Також Знай.ua писав, Цукерберг розповів, як постійні скандали вплинули на Facebook.