В результаті сутичок між учасниками мітингу протесту румунської діаспори в Бухаресті та органами правопорядку постраждали вже 440 осіб. Про це передає інформагентство Agerpres.

Повідомляється, що серед постраждалих, 24 поліцейських.

Зіткнення між маніфестантами і представниками правоохоронних органів почалися після того, як поліцейські і жандарми спробували звільнити площу Вікторія перед будівлею уряду Румунії.

Як повідомлялося, в п'ятницю, 10 серпня, в Бухаресті проходить багатотисячний мітинг проти правлячої в країні коаліції на чолі з Соціал-демократичною партією. У мітингу беруть участь понад 110 тисяч осіб, які прибули до Бухареста з різних регіонів Румунії, а також з європейських країн - Норвегії, Голландії, Іспанії та інших.

Головна вимога протестувальників – не підривати основи незалежного правосуддя і не допускати до влади людей, у яких є проблеми з кримінальним законодавством. Маніфестанти вимагають також відставки уряду і проведення дострокових парламентських виборів.

Аналогічні заходи відбуваються у багатьох великих містах країни. Відомо також, що в даний час прем'єр-міністр Румунії Віоріка Денчиле, а також депутати парламенту перебувають у відпустці.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", за повідомленням Reuters, у Ватикані заявили, що вони змінили свій універсальний катехизм, а також церковні вчення, щоб відобразити позицію Папи Франциска до смертної кари.Таким чином, римсько-католицька церква формально змінила свої вчення, щоб оголосити смертну кару неприпустимою, незалежно від будь-яких обставин. Згідно з новими записами в навчаннях, "страта неприйнятна, оскільки - це напад на недоторканність і гідність людини". Церква працювала "рішуче" за скасування смертної кари у всьому світі, говориться в документі.

Нагадаємо, суд у Каїрі в суботу, 28 липня, засудив до смертної кари 75 членів ісламістського руху "Брати мусульмани", в тому числі ряд його керівників.