У Москві 31 березня на Троєкуровському кладовищі поховали засновника фінансової піраміди МММ Сергія Мавроді. Він помер на 63-му році життя 26 березня. Чотири дні його тіло перебувало в морзі, однак його ніхто не хотів забрати.

В кінці кінців за тілом засновника Мавроді, яке довгий час ніхто з родичів не хотів забирати з моргу, приїхала його колишня дружина. Про це повідомив юрист Олександр Молохов, який був адвокатом Мавроді. Ім'я екс-дружини не уточнюється, але, ймовірно, мова йде про Олену Павлюченко.

За словами Молохова, похоронами займалася ініціативна група з колишніх вкладників фінансової піраміди.

"Вони оплатили похорон. Це закритий похорон, ніхто не повинен був знати, де він буде проходити. У кінцевому рахунку, Мавроді буде похований не в загальній могилі»", - зазначив юрист.

Втім, попрощатися з Мавроді на Троєкуровському кладовищі прийшли 16 осіб. Як повідомляють російські засоби масової інформації, Мавроді поховали в закритій труні.

Напередодні молодший брат Мавроді В'ячеслав заборонив ховати його на сімейному цвинтарі на Хованському кладовищі поруч з батьком і матір'ю. «З братом у нього були стосунки погані, вони посварилися ще в середині 90-х з перспектив розвитку тієї чи іншої "піраміди"», — пояснив Молохов.

Сергій Мавроді помер 26 березня від серцевого нападу на 63-му році життя. Його знайшли приблизно в о першій годині ночі на автобусній зупинці біля Савеловського вокзалу в Москві, відвезли на швидкій в лікарню, де він і помер. Джерело в медичних колах розповіло, що засновник МММ страждав кількома хронічними захворюваннями, наприклад виразкою і атеросклерозом. Також у нього були ознаки запою.

Ексклюзивне відео з похорону Сергія Мавроді

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що російська організація Space Way запропонувала родині творця фінансової піраміди МММ Сергія Мавроді розпорошити його прах у космосі.

Повідомляється, що представники компанії направили лист близьким Мавроді, тому що Сергій був знаменитою особистістю. Тому було вирішено надати варіант похорону, абсолютно безкоштовно розпорошити останки Мавроді в космосі. Також представники поспівчували родичам і попросили їх зв'язатися з компанією, якщо їх пропозиція зацікавить близьких Сергія Мавроді.