У Канаді днями повинні були відбутися переговори в рамках саміту "Великої сімки". Але практично за кілька днів до заходу лідер США Дональд Трамп відмовився вирішувати будь-які питання із прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей.

Вчительський тон

Як виявилося, причини досить суперечливі: американському президенту не сподобалося, як Мей говорила із ним – мовляв, через надмірну втому її тон звучав, як у шкільного педагога. В його оточенні подейкують: мільярдеру не до вподоби, як прем'єр проводить телефонні переговори.

Вона постійно висуває власні вимоги, іноді може дозволити собі "осмикнути" Трампа привселюдно. Крім того, колишній співробітник Білого дому охарактеризував відносини Трампа і Мей як "крижані".

Дивіться: перші міжнародні переговори Трампа і Мей

Популярні новини зараз
Мобілізація жінок у травні: кому доведеться йти до ТЦК Українським водіям загрожує чималий штраф: через що можна залишитись без грошей у воєнний час У Києві помітили величезну чергу до лікарні: що сталося Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"
Показати ще

Майбутній саміт "Великої сімки" (G7)

Американська преса називає захід "лігвом левів", а всіх учасників "розгніваними лідерами":

"На Трампа очікує вогняна буря критики через його рішення ввести проти цих країн митні тарифи на сталь та алюміній", - пишуть ЗМІ у США.

Напередодні канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила 6 червня, що вона очікує на "гостру дискусію" на саміті G7, з огляду на розбіжності у поглядах з президентом Трампом з питань торгівлі, зміни клімату та безпеки.

Зустріч лідерів G7 – групи, що об’єднує основні індустріалізовані демократичні країни, має розпочатись в Канаді в п’ятницю:

"Вважаю, всім відомо, що там будуть важкі обговорення, адже на самітах G7 йдеться про світову економіку, торгівлю, захист клімату, розвиток та міжнародну політику", - додала Меркель, виступаючи в парламенті за два дні до саміту.

Трамп вислухає багато чого від союзників США, сказав Білл Рейнш, аналітик американського аналітичного Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS):

"Гадаю, що вони вкажуть йому на загальну картину і, що він загрожує багатосторонній торговельній системі, він зловживає концепцією національної безпеки...", - заявляє Рейнш.

Дивіться: чим загрожує Росії новий саміт "Великої сімки"

Як повідомляв портал "Знай.ua", у разі, якщо довгоочікувані переговори на вищому рівні в Сінгапурі будуть успішними, американський президент Дональд Трамп пообіцяв запросити лідера Північної Кореї Кім Чен Ина відвідати Сполучені Штати Америки. Лідер США підкреслив, що вірить у те, що глава КНДР "готовий зробити те, що буде великим для своєї країни, його родини та самого себе".