Полонений на Донбасі російський військовий Віктор Агєєв досі на дочекався консула.

Про це повідомив журналіст Павло Канигін, який відвідав чоловіка разом з його матір'ю, передає "112 Україна".

"Ми дізналися, що до Віктора навіть не приїжджав російський консул, за весь цей час, що він знаходиться в СІЗО, до нього приїжджав тільки Червоний Хрест", – заявив журналіст.

Фото Агєєв з матір'ю

Він зазначив, зустріч з матір'ю тривала годину. Жінка передала полоненому одяг і цукерки. Агєєв, за словами Канигіна, виглядав добре.

Популярні новини зараз
Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", мати Агєєва перетнула кордон 21 липня. Їй дозволили зустрітися з сином. За словами глави Служби безпеки України Василя Грицака, дії воєнного розцінюються як тероризм.

Агєєв прибув на Донбас з військової частини в Новочеркаську за контрактом.