НАК "Нафтогаз" оскаржив зупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу за позовом "Газпрому".

"Сьогодні ми зробили подання в апеляційний суд у Швеції, який розглядає оскарження рішення арбітражу. На відміну від арбітражу, правила якого забороняють публічність, подання в Апеляційний суд є, як правило, публічними. Тому всі бажаючі можуть його прочитати - там є багато чого цікавого", - повідомив на своїй сторінці у Facebook комерційний директор НАК "Нафтогаз" Юрій Вітренко.

Він стверджує, що Нафтогаз виграє в апеляційній справі. Як висновок, "Газпром" повинен заплатити залишок боргу щодо програної в Стокгольмському арбітражі справі.

В Швейцарії судові виконавці проводять дії для арешту акцій проектних компаній морських газопроводів "Північний потік" і "Північний потік-2" - Nord Stream AG і Nord Stream 2 AG. 5 червня голландський суд задовольнив клопотання про арешт часткою ПАТ "Газпром" в його голландських дочірніх компаніях і заборгованості цих дочірніх компаній.

Популярні новини зараз

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Антоніна Матвієнко показала свою маму у 24 роки: "Боже, яка красуня"

Прості способи відрізнити справжню ковбасу від підробки: зовнішній вигляд, запах і не тільки

Показати ще

В Газпромі повідомили, що рішення суду позбавляє НАК "Нафтогаз" підстав для спроб арешту активів російської компанії за кордоном.

У зв'язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським Газпромом 41 співробітникові НАК "Нафтогаз" виплатили частину премії на суму $20,7 млн (541 млн грн). Відомо, що голова правління компанії Андрій Коболєв отримав 207 млн грн ($7,9 млн). Головному комерційному директору Нафтогазу Юрія Вітренко виділили 130 млн грн ($6 млн). Інші премії будуть виплачувати протягом 3 років виключно за умови успішного стягнення з Газпрому залишку виграшу - $2,6 млрд.

Про Стокгольмський арбітраж зрозумілою мовою. Перемога України у Стокгольмі - це багато мільярдів доларів. Що вони...

Posted by Yuriy Vitrenko on Monday, 18 June 2018

Як повідомляв портал "Знай.uа", шведський Апеляційний суд округу Свеа задовольнив клопотання російського "Газпрому" і виніс наказ про призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу в суперечці з "Газпромом" про контракт на транзит газу.

Цю інформацію повідомили у прес-службі "Газпрому".

"Суд погодився, що є достатні підстави для зупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу. Винесення наказу позбавляє "Нафтогаз України", в тому числі, підстав для спроб арешту активів "Газпрому" за кордоном. Дана обставина буде використано "Газпромом" при оскарженні дій судових приставів у Швейцарії та Нідерландах", – йдеться в релізі російської компанії.