У Єкатеринбурзі (Росія) підірвали недобудовану 220-метрову телевежу – одну з найвищих у місті. Місцеві одразу ж оприлюднили кадри з місця подій.

Напередодні технічні спеціалісти двічі повідомляли населенню про свої наміри, але вибух все одно застав їх зненацька. Цю споруду почали будувати в 1983 році на вулиці 8 Березня, сигнал повинен був покрити практично всю територію Свердловської області.

На початку 90-х почастішали перебої з фінансуванням, тому будівельні роботи тимчасово заморозили. Згодом комерційним підприємствам пропонували взяти в оренду тут офіси, спортивний центр, облаштувати РАГС, атракціони, кінотеатр та навіть храм. Але повноправними власниками ніхто з представників бізнесу так і не став. Припускають, що на місці вежі скоро побудують нову спортивну споруду для хокейного клубу "Автомобіліст".

Дивіться: у Єкатеринбурзі підірвали телевежу

Популярні новини зараз
Астролог побачив у травні "лихо" для України Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Не подобалася споруда у першу чергу владі: називали "даремною бетонною трубою" і вважали, що їй не місце в Єкатеринбурзі. Люди виходили на акції протесту, які результату не дали. Мер мовчав, а петиція до Володимира Путіна так і залишилася без розгляду.

Скаржилися росіяни на те, що за технічними можливостями будівництво може бути прибутковим, адже вежа не поступається Останкінській майже нічим.

Та й свій вклад в історію вона також внесла. Чиновники виявилися байдужими до слів, і вже цього суботнього ранку містяни двічі почули потужні вибухи.

Дивіться: Падіння телевежі у Росії

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Росії вперше за всю історію випав аномальний жовтий сніг. Співробітники російської гідрометеослужби пояснили рідкісне природне явище піщаними бурями в Африці в районі Сахари. За їх словами, сніговий фронт прийшов на Кубань із Середземного моря. Частинки пилу конденсувалися, в результаті чого пройшов пофарбований дощ. На рахунок небезпеки жовтого снігу і коричневого дощу експерт заявив, що такі опади не становлять загрози здоров'ю та екологічного навантаження, швидше за все, не несуть.