Польща побудує захисне огородження вздовж кордону з Калінінградською областю Росії. Про це повідомляє Flash Nord, посилаючись на польські ЗМІ.

Міністерство сільського господарства Польщі таким чином хоче запобігти міграції диких кабанів, які все активніше заражаються африканською чумою.

"Очікується, що будівництво огорожі буде фінансуватися з бюджетних коштів. Огорожа пройде вздовж кордону Польщі з Білоруссю, Україною і Росією на території Вармінсько-Мазурського, Підляського, Любельського і Підкарпатського воєводств", — йдеться в повідомленні.

Перешкода буде побудована з оцинкованої сітки заввишки в два метри. Її довжина становить 1173 кілометри. З розрахунків випливає, що 1 кілометр забору буде коштувати понад 109 тисяч злотих (близько 32 тисяч доларів).

У Польщі вважають, що кількість кабанів має бути обмежена, з одного боку, відстрілом, а з іншого, будівництвом огорожі на кордоні з Калінінградською областю.

Вірус АЧС з'явилася у Польщі в лютому 2014 року. З тих пір у Польщі виявлено близько 1,5 тисячі хворих кабанів.

Ряд польських вчених вважають, що будівництво паркану не допоможе боротися до АЧС, так як ця хвороба вже проникла на територію Польщі, але може негативно вплинути на розвиток популяцій різних тварин.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що вважає дуже небезпечним для Європи проект "Північний потік - 2". Про це він сказав за підсумками зустрічі з главами урядів країн Балтії, передає "Польське радіо".

За його словами, всі учасники зустрічі погодилися, що "Північний потік-2" - це дуже небезпечний проект для цієї частини Європи.

Моравецький підкреслив, що Польща і країни Балтії намагаються поглибити співпрацю у сфері транспорту газу і нафти.

Нагадаємо, в інтернет виклали відеоролик, який показує, як у Росії створюють видимість підтримки Володимира Путіна.

У Місті Сиктивкар, випадковим чином перехожий зняв на мобільний телефон момент, як якийсь чоловік пише на паркані слово "Путін", а потім підходить до поліцейської службового автомобілю, і сідає в нього.