26 червня близько 400 африканських біженців вдерлися до іспанського ексклаву Сеута, розташованого у Північній Африці на кордоні з Марокко.

Представник іспанської поліції повідомив агенції AFR про те, що біженці "раптово і агресивно" перелізли через подвійний паркан з колючого дроту.

На даний момент, Іспанія є лідеркою серед країн за кількістю мігрантів. З початку року до середини липня країна прийняла понад 18 тисяч біженців.

Інцидент викликав жертви з обох сторін: за даними Червоного Хреста, травми під час перетину шестиметрового паркану та заворушень отримали близько 132 мігрантів. З них 11 були направлені у лікарні для надання медичної допомоги. Також постраждали 22 співробітники сил безпеки, з яких четверо були госпіталізовані.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Як відомо, подібні спроби нелегального перетину кордону не є поодинокими. Африканські біженці регулярно намагаються потрапити на територію іспанського ексклаву.

За даними Міжнародної організації з міграції (МОМ), з початку цього року близько трьох тисяч мігрантів спробували потрапити до іспанських ексклавів Мелілья і Сеута, розташованих у Північній Африці.

Нагадаємо, що неймовірна спека та спрага стали причиною загибелі щонайменше 44 біженців у пустелі на півночі африканського Нігеру.

Як повідомляв Знай.ua, з анексією Криму і війною на Донбасі в Україні з'явився ще один клас - політичні біженці. Вони - колишні або нинішні громадяни України, яким миліші російські ідеали і які вирішили залишити свою країну і шукати щастя в Росії.

Також Знай.ua писав про те, що становище Ангели Меркель на посаді голови правління Німеччина стає дедалі хиткішим.