Російський президент Володимир Путін заявив, що НАТО надто близько поставив свої війська до кордонів, таким чином нібито вони "перетнули червону межу".

Звернення Путіна до Альянсу

"Мало того, що НАТО підійшло до наших кордонів, у нас виникла підозра, що завтра Україну теж туди включать, і там ще поставлять якісь радари і системи протиракетної оборони. Ну є якісь межі, розумієте, "червону лінію" не можна переходити. Давайте теж з повагою ставитися до наших інтересів ", - заявив господар Кремля.

Ракети Путіна – перший дзвіночок небезпеки?

Цілком ймовірно, що така політика НАТО – відповідь на випробування російських крилатих ракет типу "Сармат", кожне з яких, до речі, закінчилося провально. Але про це говорили тільки у Пентагоні, тоді як Кремль цю інформацію ретельно приховував.

Припускають, що РФ робить ставку на міжконтинентальні балістичні ракети, а от те оснащення, яке Путін перед виборами показав у ролику – всього лише концепт, теорія, яка не витримує практики. Їх дослідження, виробництво та навіть розміщення залишається під питанням.

Популярні новини зараз

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

Втім, Росія – одна із сильних ядерних держав на цій планеті, ядерна війна із Росією – це те, що здатне закінчити існування Європи чи Сполучених Штатів, отже, це – реальна загроза. Але Путін та його армія налякані можливостями НАТО, адже Альянс має перевагу в звичайних озброєннях.

Часто країни, які є більш слабкими у цьому, покладають надії на ядерну зброю, щоб компенсувати своє відставання. Сполучені Штати програвали у цьому Радянському Союзу і робили ставку на ядерну зброю. Але тепер ситуація змінилася, і точно не на користь РФ.

Американці одразу сприйняли демонстрацію "Сармату" як заклик до боротьби, тому не виключено, що подальша політика стримування агресії переросте вже зовсім в іншу площину. Тим паче, нещодавно США надали летальну зброю й Україні в якості підтримки у протидії ворожим наступам.

Дивіться: розвідка США розвінчала міф про ракети Путіна

Як повідомляв портал "Знай.ua", Путін розповів, за яких умов покине пост президента.