Технічний прогрес вже давно підкорив небувалі висоти, ми стоїмо у черзі за новими гаджетами, жінки отримали рівність із чоловіками, і вже давно почали лікувати смертельні раніше хвороби. Та поки майбутнє наближається, існують такі куточки світу, де час немов завмер.

Традиції корінного населення подекуди змушують здригнутися: які там фільми жахів, коли зовсім поруч існують такі дивні речі. Більшість звичаїв направлені на те, щоб задати дух святу, підняти настрій, але на противагу їм століття тому вигадані і зовсім інші, повідомляє Clutch.

Скарифікація

Цей ритуал практикує плем'я Канінгара з Папуа-Нової Гвінеї: нібито для зміцнення духу та родових зв'язків. Суть полягає у тому, що кілька місяців поспіль десятки підлітків живуть у окремому будинку, вони ізольовані від світу і ні з ким не спілкуються. Потім їх очікує церемонія посвяти: шкіру надрізають осколками бамбука – у такий спосіб вона стає схожою на крокодилячу, тотемний образ, який на цій території вважається практично святим.

Популярні новини зараз
Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити
Показати ще

Канібалізм

Такі люди зараз живуть у Варнасі (Індія), це переважно представники племені Агхорі Баби. Вони справді їдять подібних собі, але тільки мертвих. Так хочуть позбутися від страху і воскреснути в іншому житті.

Самобичування

У період священного місяця Мухаррам біля шиїтських храмів прибічники ісламу проводять ритуал, схожий на смерть онука пророка Мухаммеда, мученика Хусейна. Чоловіки сильно б'ють себе ланцюгами із прикріпленими на них лезами.

Танці з мертвими

На фестивалі Famadihana ("поворот кістки"), що кожного року проходить на Мадагаскарі, учасники танцюють із тілами покійних. Думають, що так їхня душа швидше потрапить до потойбіччя. Потім вони по кілька разів обходять із ними навколо могил під музику і тільки після цього дозволено починати церемонію поховання.

Дивіться: свято розмаїття: у Києві відбувся фестиваль культур народів світу

Як повідомляв портал "Знай.ua", розкрито невідоме минуле популярних українських свят.