У Росії агресивно налаштована жінка вимагала у чоловіка стати на коліна через те, що той образив президента РФ Володимира Путіна.

Скандал стався в магазині. Жінка істерично сперечалася з чоловіком через те, що той нецензурно вилаявся на адресу російського лідера. Очевидці конфлікту встигли зазняти скандал на відео.

"Давай, с*ка, присягни моєму хресту! С*ка, присягни. На коліна, тварюко!" - кричала жінка, показуючи натільний хрест.

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Її обурили словами чоловіка про те, що він "*бав її президента", заявивши, що її президент - Володимир Путін. На це він відповів, що йому "по*іг".

Настоящая русская патриотка с помощью креста чудотворящего и светлоликого Президента Путина вежливо, но уверенно доказала свою правоту

Posted by Роисся24 on Tuesday, 21 August 2018
Вона також вимагала викликати поліцію і була розлючена тим, що в приміщенні не було "мужиків", які б змогли покарати кривдника президента.

Нагадаємо, дворазова олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики росіянка Світлана Хоркіна відзначилася безглуздими висловлюваннями, підтримавши анексію Криму. Вона використовувала уже традиційну для Росії риторику про нібито утиски в Україні російської мови і розгул фашизму.

"Люди не мають права вибрати, як вони хочуть жити? Або ви хочете, щоб їх вбивали, як в Сирії? Вони хочуть говорити російською, жити у мирі і виховувати дітей. Люди не свині, вони мають право на голос і на життя. На те життя, якого вони хочуть. Практично весь Крим сказав: "Ми хочемо в Росію". І вони - Росія. Ми людям дали можливість висловитися спокійно, інакше б їх вбили. Хто? Бандерівці. Ви вважаєте, Бандера - це нормально? Як ви до фашизму ставитеся?" – не стримувала емоцій Хоркіна.

Як повідомляв раніше Знай.ua, відома кримська блогерка Ліза Богуцька нещодавно спровокувала скандал своїми заявами щодо анексії півострова – вона стверджує, що російського президента Володимира Путіна не слід вважати загарбником.

На це звернув увагу колишній політв'язень, активіст Геннадій Афанасьєв. Саме він, як ніхто інший, усвідомив, що насправді являє собою режим Кремля, тому був відверто шокований виправданнями на адресу РФ.

"Коли трапилася анексія Криму, і я була в сказі від імпотенції нашої влади, вважаючи Путіна загарбником і останньою сволотою, одна людина, яка вміє бачити наперед, сказала мені, що через три роки впадуть маски, і ти побачиш справжню сволоту. Путін - не загарбник. Він лише взяв те, що належить йому за договором", - так вважає Богуцька.

Також Знай.ua писав про те, що після скандальної прямої лінії президент Росії Володимир Путін відправився у "турне" по глибинці. Так би мовити, особисто вирішити проблеми незадоволених росіян, які змогли до нього додзвонитися.