У вівторок, 8 серпня, прес-секретар Міністерства внутрішніх справ Німеччини Елеонора Петерманн заявила, що угоду щодо повернення мігрантів було підписано міністерствами закордонних справ Німеччини та Іспанії. Про це повідомляє видання Deutsche Welle.

Ця угода означає, що люди, які прибувають з Іспанії, можуть бути повернуті туди протягом 48 годин після прибуття на німецький кордон. Відзначається, що двостороння угода має набути чинності в суботу, 11 серпня.

Як стверджує Петерманн, Іспанія нічого не вимагала від Німеччини натомість. Уточнимо, що положення угоди поширюються на мігрантів, які зареєструвалися як біженці в Іспанії.

Це перша подібна угода, хоча ФРН розраховує розробити аналогічні угоди з іншими європейськими країнами, зокрема з Грецією та Італією.

Крім того, згідно з правилами Європейського союзу мігранти, які прибувають до Європи з-за меж ЄС, повинні зареєструватися, і їхню заяву буде опрацьовано в країні первісного в'їзду.

Популярні новини зараз
Українцям кардинально змінять правила оплати комуналки: до чого готуватись Змії пішли в атаку на українців: як запобігти укусам і чи існує ефективний антидот Отримаєте менше – не дивуйтесь: Пенсійний фонд попередив про зміну розміру субсидії Пенсіонерам приготували пристойну надбавку, але дадуть не кожному: хтось може надіятись
Показати ще

При цьому в Німеччині від коаліційного уряду закликають уникнути повторення ситуації 2015 року, коли в країну в'їхало близько 900 тисяч людей, рятуючись від війни та бідності на Близькому Сході, в Азії та Африці.

Як повідомлялося раніше, наприкінці червня цього року канцлер ФРН Ангела Меркель заручилася підтримкою 14 країн у питанні прискореної процедури висилки мігрантів. Мова йшла про Бельгію, Данію, Угорщину, Латвію, Литву, Люксембург, Нідерланди, Польщу, Португалію, Фінляндію, Францію, Чехію, Швецію та Естонію. Ці країни нібито висловили готовність укласти двосторонні угоди з прийому мігрантів, які раніше були в них зареєстровані.

Проте пізніше Чехія, Угорщина і Польща спростували інформацію про те, що готові брати участь у процедурі вислання з Німеччини мігрантів, зареєстрованих в інших країнах ЄС.

Нагадаємо, що мігранти, які прибули в Італію, піддаються ризику експлуатації організованими злочинцями.

Як повідомляв портал Знай.uа, питання масової трудової міграції в Україні розглядають з різних точок зору.

Також портал Знай.uа писав, що незабаром у нашій країні різко збільшиться кількість незаконних мігрантів.