Кілька днів тому історичний центр Ростова охопило полум'я – горів весь приватний сектор і гасили пожежу тривалий час. Цей інцидент кремлівські пропагандисти вирішили використати для того,щоб зайвий раз перетворити рядову подію на фейк.

У мережі почали активно розповсюджувати сумнівні ролики, на яких так звані активісти, що нібито приїхали з Донбасу, беруть на себе відповідальність за скоєне.

Проте у постановочному відео автори не врахували важливих моментів: позування на тлі неонацистської символіки та камуфляж із балаклавами не гарантували "переконливості сюжеті".

Прислухавшись уважніше, можна помітити кілька суперечливих моментів, у тому, як так звані "колишні українські добровольці" говорять, а головне – що саме. Дивує те, що в такого грізно описаного угрупування насправді немає ніякого злочинного послужного списку – підпал виявився першим.

Дивно, що вони обіцяють повернутися на батьківщину для проведенням там терактів і при цьому постійно називають себе російськими активістами: напевно, ніяк не визначилися пропагандисти, де ж ту батьківщину залишити. Символіка із натяком на середньовіччя, з мечем та сокирою взагалі взята із 90-х років і має релігійне коріння з претензією на язичництво.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Донька київської судді, яка віддала Крим Росії і назвала українців "бидлом", вибачилася

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Показати ще

У пропагандистів залишалося єдине завдання – вигадати, на кого ж звалити провину за появу такого ролику. І не знайшли нічого кращого, як звинуватити у цьому представників "Азова".

Тільки от стиль заяви "штучних терористів" зовсім вже пахне канцелярщиною: тут і посилки до якихось майже казкових образів та неточна лексика. Загалом, із театральною постановкою прогадали.

Як повідомляв портал "Знай.ua", кремлівська пропаганда дісталася до школи.