У мережі з'явилося вражаюче відео з американського штату Гаваї, де лава вулкану Кілауеа за лічені миті спалила кинутий на дорозі автомобіль. Ролик опублікований на YouTube-каналі Guardian News.

В кадрі видно, як потоки розпеченої лави підминають все на своєму шляху. Коли машина була знищена, лава рушила далі. Стихія була нещадна до всього, що виявлялося у неї на шляху.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Сполучених Штатах Америки на острові Гаваї сплеск активності вулкана Кілауеа знищив 21 будинок. У департаменті місцевої пожежної служби заявили, що будівлі знищила лава з вулкана.

Лава знищила кілька будинків на Гаваях. Через активність вулкана Кілауеа за останні кілька днів на Великому острові було зареєстровано кілька сотень підземних поштовхів магнітудою від двох до п'яти.

Популярні новини зараз
Нові правила військового обліку: українців штрафуватимуть без їхнього відома Подорожчає не лише електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею "Продам місце в черзі": чоловіки штурмують ТЦК, воєнкоми не справляються Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа
Показати ще

Раніше на Гаваях прокинувся вулкан, що викидає гори попелу і диму. Місцевих жителів попередили про небезпеку, багато людей покидають свої домівки і відправляються в безпечне місце. За інформацією журналістів, причиною пробудження вулкана стали сотні землетрусів на Гаваях, які потрясли східну частину Великого острова.

Нагадаємо, у Новій Зеландії земля йде буквально з-під ніг. Поблизу міста Роторуа з'явилася найбільша тріщина, яка постійно збільшується.

Зараз пласт землі розколовся на 200 метрів у довжину і глибиною два десятки метрів. За оцінками вчених, порожнина накопичувалася десятиліттями чи навіть століттями і оголила породи віком близько 60 тисяч років.

Місцевий житель знайшов величезну тріщину в кінці минулого тижня після сильної зливи.

Зазначимо, на лід в Арктиці, зокрема, в Гренландії, з'являються дірки, але вчені не можуть зрозуміти, що їх викликає. Фотографія, на якій видно дивні діри в кризі, зроблені фотографом і вченим Джоном Соннтагом в рамках місії NASA "IceBridge". Поки немає точних даних про причини виникнення цих провалів — можливо, вони з'являються через танення льоду, яке відбувається завдяки підвищенню температури морської води.