До Великобританії із РФ разом із трьома синами виїхав російський мільярдер Борис Мінц.

За даними місцевих ЗМІ, це сталося вчора, 27 травня. Підтвердили інформацію джерела, близькі Центробанку РФ, федерального чиновника і людини, яка знає про це від близького знайомого акціонера O1 Group.

Нові угоди, старі борги

Припускають, що всі вони відправилися до Лондона разом із родинами зі зрозумілих причин: напружена ситуація, котра не лишала жодного виходу, окрім втечі. В інвестиційному холдингу Мінца O1 Group і в групі "Іст" (міноритарний партнер холдингу по O1 Properties) від коментарів відмовилися.

Існує версія що новим власником O1 Properties може стати кіпрська Riverstretch Trading & Investments. Втім, угода може бути закрита в період від двох тижнів до кількох місяців. Продаж компанії пов'язана з тим, що Мінц не зміг домовитися з декількома банками про реструктуризацію кредитів. 01 Group була винна Московському кредитному банку 25 млрд руб. (10,5 млрд грн).

Популярні новини зараз

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Потап ошелешив зізнанням про розставання: "Почали знімати рожеві окуляри"

Дружина Віктора Павлiка Репяхова показала себе в три роки: відразу зрозуміло, на кого схожий малюк

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Показати ще

Мінц у "кремлівському списку"

На початку поточного року Мінц потрапив в "кремлівську доповідь" Мінфіну США, до якої увійшли 114 високопоставлених чиновників і 96 олігархів, близьких до "російського режиму". Його внесли в розділ "список олігархів", в якому опинилися 96 бізнесменів з рейтингу найбагатших людей Росії за версією Forbes. За даними видання, стан Мінца становить $ 1,3 млрд.

Він займає 72-е місце в рейтингу. Мінц володіє 100% акцій O1 Group. Холдингу належать 60,2% акцій O1 Properties (один з найбільших власників офісної нерухомості класу A в Москві) і 80% фінансової групи "Майбутнє" (недержавні пенсійні фонди).

Дивіться: Чим насправді загрожують Кремлю нові санкції проти російських олігархів?

Як повідомляв портал "Знай.ua", активісти прийшли під російське посольство і влаштували акцію на підтримку політичного в'язня Кремля Олега Сенцова. Під час мирного протесту присутні підпалили будівлю і проектували на неї зображення незаконно утримуваних українців в Росії.