У Росії активно готуються до війни і видали спеціальний указ на випадок початку бойових дій. У Калузькій області приватні господарства отримали повідомлення про те, що їм доведеться поставляти продукцію для держави у воєнний час.

Про це інформують російські ЗМІ. Такі повідомлення отримали всі керівники підприємств у Жуковському районі. Їх особисто підписав голова адміністрації району Анатолій Суярко.

"Відповідно до затвердженого мобілізаційного плану муніципального району, підприємства у воєнний час залучатимуться до поставок продукції (робіт, послуг) для державних потреб відповідно до номенклатури продукції, яку вони виробляють", - зазначено в документі.

Всім директорам потрібно поставити свій підпис на повідомленні. Це буде означати, що вони з ним ознайомлені, а другий підписаний екземпляр відправити у відділ цивільної оборони і надзвичайних ситуацій.

Завідувач відділом цивільної оборони і надзвичайних ситуацій адміністрації району Віктор Кацикало сказав, що раніше подібна робота не проводилася. Її ініціювали за вказівкою адміністрації області.

Популярні новини зараз

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

Арсен Мірзоян у камуфляжі і Тоня Матвієнко в піжамі: зіркове подружжя розбурхало мережу

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще

Кацикало розповів, якщо господарство вирощує зерно, то воно буде займатися цим і в воєнний час. Він уточнив, що поки немає розпорядження, чи будуть вилучати продукцію безоплатно. Деталі указу не розголошуються, посилаючись на гриф "Секретно".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Україна виступає за введення миротворців на Донбас, але проти цього виступає Кремль.