Влада Польщі витратить два мільярди доларів на створення американської військової бази на території країни.

Цю інформацію оприлюднили в документі Міністерства оборони Польщі, пише Onet.

За словами польських міністрів, документ під назвою "Пропозиція про постійну присутність США в Польщі" відправили в Конгрес США і до провідних аналітичних центрів.

Згідно з цим документом, у 2018 році в Польщі буде збільшуватися американський контингент, щоб поглибити оборонне співробітництво з США. Це є необхідним для стримування зростання та небезпечної позиції Росії, що загрожує Європі.

Уряд Польщі виділить для сприяння в розміщенні американської бронетанкової дивізії або ж інших військових сил США на території Польщі два мільярди доларів.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Як відомо, близько року тому в Польщі почав працювати багатонаціональний батальйон Північноатлантичного альянсу. Він дислокується неподалік від кордону з РФ, з Калінінградською областю.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у найближчі місяці Польща може потрапити під санкційні обмеження, які Європейський Союз готовий ввести через судової реформи, в якій багато спірних моментів. Якщо Варшава не покаже "більш серйозний прогрес", питання про введення санкції Захід буде розглядати вже в наступному місяці.

Як повідомляють європейські ЗМІ, про це в понеділок, 14 травня, заявив віце-президент Єврокомісії Франс Тиммерманс.

Також портал повідомляв про те, що коли відкрилися кордони, поляки та чехи, кинулися в більш багаті країни - ту ж Німеччину або Британію, створивши вакуум на ринку праці.

Тепер же у Варшаві та Празі ламають голову над тим, як заманити на роботу громадян України. Зарплата - далеко не єдиний "пряник". Спрощення правил працевлаштування відіграє важливу роль. Втім, є країни, які навпаки подумують над квотами для українців.

Більш ліберальні правила працевлаштування для українців готують у Польщі. Уряд сусідньої країни розробляє нові положення соціально-міграційної політики, які дозволять залучити трудових мігрантів.