Протести в Лондоні: чого вимагають 100 тисяч чоловік

поділитись
Протестувальники наполягають на проведення нового референдуму

У суботу, 23 червня в Лондоні майже 100 тисяч місцевих жителів вийшли на акції протесту у зв'язку з виходом Великобританії зі складу Європейського союзу. Всенародна акція проходить у другу річницю референдуму про Brexit.

Учасники протестів наполягають на проведенні нового референдуму. Багато людей прийшли з транспарантами "Люди голосують".

Один з учасників протесту коментує свою позицію. Він заявляє, що країна повинна остаточно вирішити, як їй буде краще, а також яке життя чекає на наступні покоління британців.

Протестувальники пройшлися вулицями Лондона і зібралися на Парламентській площі. Серед мітингувальників був також колишній радник екс-прем'єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер – Ніколь Маклін.

Раніше британський парламент уникнув поразки під час голосування в нижній палаті парламенту – Палаті громад. Мова йде про законопроект, який давав парламентарям можливість блокувати угоду щодо умов виходу країни з ЄС.

Дивіться трансляцію акції в Лондоні:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в Стамбулі, Туреччина, за день до президентських виборів мільйони людей вийшли на мітинг опозиційного політика Мухаррему Інджі з Республіканської народної партії. Відомо, що він є головним опонентом чинного президента Реджепа Тайіпа Ердогана. Про це повідомляють ЗМІ.

"Я дивлюся на вас зі сцени, ви так чудово виглядаєте. Ви виглядаєте, як макове поле. Чудово було в Ізмірі, Анкарі. Але в Стамбулі – 5 мільйонів людей", - сказав Інджі.

У разі перемоги на виборах Інджі обіцяє протягом 48 годин скасувати надзвичайний стан в Туреччині, оголосити рішучу боротьбу з тероризмом і прискорити переговори з ЄС про вступ.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
акція, Лондон, протести, ЄС
У Росії арешт за лайки став не просто жартом, а суворою реальністю
0
0
12:10 15.07.2018
Емануель Макрон проведе зустріч з Володимиром Путіним напередодіні фіналу ЧС
0
0
10:13 15.07.2018
Прем'єр-міністр Великобританії заявила про існуючу загрозу
0
0
09:46 15.07.2018
Соціальні мережі повеселила чергова озвучена в Росії дивна версія вбивства Миколи II
0
0
09:19 15.07.2018
У Парижі відсвяткували День взяття Бастилії
0
0
08:06 15.07.2018