У США прихильник плоскої Землі Майк Х'юз з Каліфорнії створив ракету і навіть здійснив на ній політ.

Про це повідомляють росЗМІ.

У 320 кілометрах від Лос-Анджелеса йому вдалося піднятися на 520 метрів. Він приземлився на парашуті приблизно в 450 метрах від місця пуску.

Правда, ніс ракети при падінні розколовся на дві частини. Сам пілот-любитель майже не постраждав, він скаржиться тільки на болі в спині.

"Я втомився від розмов про те, що я злякався і не зібрав ніяку ракету, я втомився від усього такого. Я взяв себе в руки і зробив це", - заявив він.

61-річний чоловік працює водієм лімузина, але захоплюється наукою. На порталі YouTube він викладає відеозвернення, де стверджує, що Земля має плоску форму. У перспективі він має намір створити ракету, щоб отримати підтвердження теорії.

Варто відзначити, що раніше група вчених із використанням телескопа "Хаббл" отримав зображення "зоряних ясел" із туманності NGC 346. Про це повідомляється на офіційному сайті NASA.

Популярні новини зараз
Мобілізують через помилку: що треба знати перед візитом до ТЦК Стосується всіх одержувачів пенсій: українцям дали 30 днів на явку до ПФУ Помилка може дорого обійтися: що змінилося у правилах передачі показників лічильників газу ТЦК вичищають села – йдуть до тих, хто слабший: військовий обурився несправедливістю мобілізації
Показати ще

Згідно з інформацією, в цьому регіоні розташовується безліч молодих блакитних зірок, які формуються з гравітаційно-руйнуючого газу. Маса найменших із цих зірок становить лише половину від маси Сонця.

Крім того астрономи з Кембриджського університету і Мадридського університету Комплутенсе заявили про те, що зірка Шольца, яка пройшла через зовнішні регіони Сонячної системи приблизно 70 тисяч років тому, істотно вплинула на орбіти кількох об'єктів з Хмари Оорта,

Вчені встановили, що зірка Шольца зблизилася з Сонячною системою, ще в 2015 році. Тоді вони припустили, що подібне зближення ніяк не відбилося на нашій планетарній системі і на даний момент не залишилося ніяких його слідів. Разом з тим, спостереження за Хмарою Оорта показали, що подібні висновки не відповідають дійсності.

В ході дослідження вчені проаналізували дані про орбіти 340 об'єктів зовнішньої Сонячної системи і визначили, що орбіти деяких з них відрізняються від передбачених теоретичними моделями. У нормі позиції об'єктів повинні бути рівномірно розподілені в небі, однак орбіти багатьох тіл виявлялися ближче один до одного. Крім того, виявлено велике скупчення радіантів в сузір'ї Близнюків, а також інші зони їх концентрації.

На думку вчених, орбіти небесних тіл змінилися через зближення зірки Шольца з Сонячною системою.

Смерть із космосу.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що неймовірну красу космосу показали очима астронома.