Скандального письменника та екс-терориста "ДНР" Захара Прилєпіна не впустили на територію Боснії і Герйоговини, де він мав виступити зі своїми пропагандистськими заявами.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Більше того сам колишній бойовик підтвердив затримання на кордоні з країною

"Сьогодні по дорозі з Белграда в Баня-Луку, куди я був запрошений в якості почесного гостя і учасника Зборів Кочіча, мене затримали на кордоні з Боснією і Герцоговиною. Завернули як терориста. Підстава - офіційний папір міністерства безпеки Республіки", - пише він.

За його словами, з 26 березня 2018 роки йому заборонено в'їзд на територію Боснії і Герцоговини. Присутність письменника нібито несе загрозу державності і міжнародних відносин.

"Виступу не буде. Для довідки: в минулому році я отримав премію Іво Андрича з рук Еміра Кустуріци в присутності президента Республіки Сербської Боснії і Герцоговини Мілорада Додика", - уклав Прилепин.

Популярні новини зараз

Під Києвом зник хлопчик з дивним ім’ям і нелегкою долею - "Про його пригоди знімуть фільм"

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що раніше скандальний російський письменник Захар Прилєпін, який воював у лавах терористів "ДНР", відзначився черговою маразматичною заявою.

Так, на цей раз одіозний письменник заявив, що незабаром Росія позначить свою присутність в Донбасі, а сам бунтівний регіон накопичив за останні чотири роки унікальний управлінський досвід.

Зокрема, він заявив, що російська влада може піти на кардинальні агресивні заходи перед самими виборами президента в Україні.

"Якщо Росія почне сюди заходити, то багатьом тут мало не здасться. Вона не почала ще заходити, але ось-ось почне, у мене ось таке відчуття напередодні виборів на Україні 2019 року. Коли вона почне заходити, ось те відчуття, яке мені було дорого в Донбасі, коли я повністю відчував себе у вільній, дикій, прекрасній і дивовижній країні, трагічній, повній якихось героїв, низовий демократії, коли можна стрімко в процесі розмов вирішувати якісь -то речі ... не так в Росії все це виглядає, і ось цього скоро не буде", - впевнений письменник.

Прилєпин вважає, що Росія може заходити по-різному. Більше того він зазначив, що нинішні "керівники" псевдореспубліки переїдуть на підконтрольну українському уряду територію для її "рятування", адже мають неабиякий досвід будівництво "держави".

Захар Прилепин: українці відбулися як нація.

Нагадаємо, Прилепін зловив новий маразматичний прихід.

Як повідомляв "Знай.ua", кремлівські шавки видали новий маразм.

Також "Знай.ua" писав, що у Путіна виправдали Прилепіна за втечу з "ДНР".