Росія не має наміру обговорювати долю власних регіонів, тому згадка Криму в контексті даної теми главою МВС України Арсеном Аваковим (про повернення Україні Донбасу) недоречна.

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на заяву прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова.

За словами самого Авакова, він обговорював з помічником державного секретаря США Уэссом Мітчеллом поетапний план повернення Донбасу й Криму під український контроль. "Що стосується Криму, така згадка Криму ми вважаємо недоречним. Крим — це регіон Росії. Доля регіонів Росії не обговорюється ні з якими державами", — сказав прес-секретар Путіна.

Нагадаємо, що Крим став російським регіоном після проведеного в березні 2014 року незаконного референдуму, на якому нібито 96,77% виборців АР Крим та 95,6% жителів Севастополя висловилися за входження до складу Росії. Його провели після революції Гідності в Україні в лютому 2014 року.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Показати ще

Як Україна поводиться з кримськими зрадниками: відео

Україна досі вважає півострів своїм, але тимчасово окупованим. У Кремлі неодноразово заявляли, ніби кримчани демократичним шляхом, в повній відповідності з міжнародним правом та статутом ООН проголосували за возз'єднання з Росією. За словами президента РФ Володимира Путіна, питання Криму "закрите остаточно".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" крім Криму, російські окупанти забрали в України ще й острів Тузла. Оскільки суша цього острова використовується для зведення так званого Керченського мосту, призначеного для з'єднання Кримського півострова з материковою частиною Росії.

Про те, які референдуми проводилися на острові Тузла для його передачі в російську власність, окупанти не повідомляють. Це цілком зрозуміло, враховуючи, що дана територія практично не заселена.