В суботу вранці, 14 квітня, ракетний удар по Сирії, який завдали США, Франція і Великобританія, не досяг своїх цілей, оскільки ракети нібито були збиті або перехоплені ППО арабською республікою.

Про це з посиланням на джерело в Дамаску, заявило сирійське державне агентство SANA, про що повідомляє ТАСС.

Так, якщо вірити даним джерела, ракети "троїстої агресії" не досягли своїх цілей, завдяки ППО, які нібито перехопили і знищили їх.

Крім того, сирійська влада стверджує, що західна коаліція випустила по їх країні близько 30 ракет, повідомляють західні ЗМІ з посиланням на неназваних представників Дамаска. Згідно з даними влади, третину цих ракет вдалося збити. Відзначається, що в даний час проводиться оцінка шкоди, завданої обстрілом.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в суботу, 14 квітня, збройні сили західних країн скинули крилаті ракети на науково-дослідний центр в Дамаску, сховище хімічної зброї біля Хомса і знаходиться неподалік командний пост.

Про це повідомив президент США Дональд Трамп, який виступив з екстреною заявою.

"Нещодавно я наказав Збройним силам Сполучених Штатів наносити точні удари по цілях, пов'язаних із хімічною зброєю сирійського диктатора Башара Асада", — зазначив він.

Трамп підкреслив, що США продовжать діяти до тих пір, поки Сирія не припинить використовувати хімічну зброю. Президент США також зазначив, що Сполучені Штати не мають наміру намагатися отримати постійну присутність у Сирії.

При цьому трохи пізніше Трамп сказав, що Великобританія і Франція також беруть участь в операції.

"Зараз йде спільна операція зі збройними силами Франції та Сполученого Королівства. Ми дякуємо їх обох", — додав він.

У той же час Міністр оборони США Джеймс Мэттіс у спеціальному зверненні запевнив, що удари завдавалися точково щоб уникнути цивільних втрат. Мэттіс також уточнив, що цей авіаудар був у двоє сильніше торішнього удару по сирійській авіабазі. Тоді причиною авіаудару також послужила хіматака на мирне населення в Сирії.