У Мережі виникло нове обговорення обвалу рубля, який шокував Росію на початку цього тижня. Про це повідомляють ЗМІ.

Користувачі соціальних мереж скаржаться на різке падіння котирувань рубля, яке послідувало після введення американських санкцій проти російських компаній і олігархів.

При цьому хтось сприймає події в РФ з іронією і дякує президенту країни за "веселе" життя. Інші жителі Росії панікують і бояться за своє майбутнє.

"В країні твориться чорт знає, що, рубль падає, акції обвалилися, бізнес у паніці, інвестори біжать, пожежі, повені, сміттєві бунти, а по зомбоящику знову про те як Ізраїль бомбить Сирію і про кота Скрипалів", "Ну що, ***, добилися хоч чого-небудь? Рубль міцніє на очах — за один нещасний долар можна виручити все більше і більше рублів! Нате-ка, викусіть!", — пишуть інтернет-користувачі.

Деяких росіян охопила паніка і вони пишуть, що чекають пояснень від Володимира Путіна.

"Рубль поплив до ослаблення. Значить ціни попливуть до посилення. Ринок споживання імпортизован. Авто, ліки, електроніка, одяг, продукти, буд. арматура і матеріали. Все за планом. Чому? За яким таким планом? Так 18 березня за план Путіна голосували? Голосували. — Нате!", "Рубль падає все нижче... Де Владім Владімич? Нехай вразить ядерною ракетою... В ополонку заліже... Скаже що-небудь підбадьорююче про цілющу силу санкцій", — відзначають вони.

Також користувачі пишуть, що в магазинах вже відмовляються приймати копійки.

"День тільки почався, а долар вже 65, євро 79. Вчора продавець в магазині послав мене на ***, коли я дав рубль копійками номіналом 10 і 50, довелося накричати, що це валюта РФ і вони повинні її приймати. Що буде завтра? Будуть бити морду?", — скаржиться один з інтернет-користувачів.

Нагадаємо, у зовнішній політиці Росії наступило повне затишшя – рубль впав по відношенню до долара і євро настільки, що економісти не пам'ятають такого за останні два роки.

Крім того, "подарунок" Росії від США потрапив не в брову, а в око. Рубль по відношенню до долара і євро опустився до рівнів, небачених із середини 2017 року. Крім усього, акції вітчизняних компаній впали практично на 50%.

Дивіться сюжет про валюту

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Путін змусив Медведєва піти у відставку.