У той час, коли вся міжнародна спільнота засуджує і не підтримує засилля Росії щодо Криму, у Держдумі РФ вирішили взятися за так зване "узаконення" анексії нашого півострова.

Мова йде про акти, датовані 1954 роком, згідно яких ця територія входить до складу України. Про намір скасувати згадані документи заявив місцевий депутат Костянтин Затулін.

"Законодавча влада в країні, яка є продовжувачем і спадкоємцем Радянського Союзу, повинна схвалити рішення про скасування актів 1954 року, тому що ми втомилися чути, що в 2014 році ми забрали чиюсь землю, забрали чиєсь море", – сказав він під час на пленарного засідання форуму із доволі неоднозначною назвою –"Друзі Криму".

Відомо, що прийняли ці акти за ініціативи першого секретаря ЦК КПРС Микити Хрущова. Тоді було вказано, що півострів передається до Української РСР (указ Президії Верховної Ради СРСР від 19 лютого 1954 року, - ред.).

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Швидше за все у такий спосіб Росія хоче виправдати дії, які не піддаються не тільки нормам загальноприйнятого законодавства, а й відкрито порушують територіальну цілісність України. Тим паче, останнім часом кількість громадян РФ у Криму почала збільшуватися рекордними темпами – їх туди залюбки відправляють на ПМЖ, як розповів місцевий адвокат Микола Полозов.

"Туди завозять десятки тисяч людей, які там поселяються, працюють тощо, для того, щоб, по-перше, зменшити чисельність від загальної кількості в процентному відношенні кримських татар, осіб іншої національності і в цілому тих, у кого так званий кримський менталітет, тому що в Криму завжди було особливе бачення", - підтверджував юрист.

Дивіться: Щоденник анексії Криму

Як повідомляв портал "Знай.ua", Росія остаточно відрізала останній шлях до анексованого Криму.