У середу, 9 травня, в Чехії розгорівся серйозний конфлікт з представниками "русского міра", які не вигадали нічого кращого, крім того, щоб приїхати в Прагу і відзначити День Перемоги - свято, яке давно вважається радянським і не актуальним.

Протистояння в центрі міста розгорілося між учасниками антикомуністичного мітингу і гражданами "великої і могутньої", передає портал Рoliteka.



Місцеві жителі виступили проти колони російських авто, на яких були закріплені прапори РФ. Чехи зірвали з машин росіян прапори, вигукуючи "російські свині" і "Чехія не Росія".

"Навіщо ви їздите в Європу? Вам мало Грузії, Абхазії", - запитував у росіян місцевий житель.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

Конфлікт розгорівся на Вацлавській площі, де антикомуністи зібралися, щоб висловити протест проти глави уряду Андрія Бабіша, який має намір сформувати Кабінет міністрів за участю представників Комуністичної партії Чехії і Моравії.

У якийсь момент через площу почала слідувати автоколона росіян, які святкували радянський День Перемоги. Їхні автомобілі були прикрашені російськими, радянськими прапорами і георгіївськими стрічками.

Дивіться відео з місця подій


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Києві під час акції "Безсмертний полк" правоохоронці затримали матір загиблої екс-регіоналки Ірини Бережної. Жінка зовсім не приховує своїх проросійських поглядів, і навіть почепила собі на одяг заборонену георгіївську стрічку, яку використовують, зокрема, підрозділи російсько-терористичних військ на Донбасі.

В соціальних мережах почався фурор після того, як скандально відомий український телеканал "Інтер" опублікував фрагмент концерту, який транслюватимуть 9 травня на честь Дня Перемоги. Відеоролик був би найзвичайнішим, якби ведучі не завели цікаву розмову про те, що українські вулиці називають "іменами фашистських загарбників" (після прийняття закону про декомунізацію, - ред.)