Самураї 21 століття осовременились і навіть освоїли сучасні технології. При цьому вони також можуть вражати своїм бойовим мистецтвом, а часом і винахідливістю у виготовленні холодної зброї.

Японський видеоблогер kiwane на своєму каналі YouTube не раз вразив передплатників та інших користувачів мережі своїм неймовірним умінням створювати ножі з будь-яких підручних засобів. На цей раз хлопець вибрав звичайну фольгу.

Талановитому самураєві і видеоблогеру знадобилося всього кілька годин для того, щоб із звичайних хрустких листів аллюміневий папери створити справжній ніж. Крім створення, автор відео також тестує свої виготовлення. І цей ніж виявився неймовірно гострим.

Весь двогодинний процес створення хлопець змонтував у 11-хвилинний відеоролик і розмістив на своєму каналі. Для створення гострого ножа талановитому kiwane довелося кілька годин розігрівати фольгу пальником. А потім, йому, як справжньому ковалю довелося попрацювати над отриманою заготівлею молотком. Звичайно ж, молоток був під стать невеликому кінцевому агрегату. То є дуже маленьким.

Популярні новини зараз

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Жінка народила дочку в 67 і нарвалася на жорстке цькування: як живе зараз найстаріша мама країни

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Під Хмельницьким потужний вибух розніс багатоповерхівку — десятки людей опинилися на вулиці

Показати ще

Крім ножа з алюмінієвої фольги, сучасний самурай зробив ножі з макаронів і порізав ними овочі. Після цього готовим до овочам він зварив власне макаронне холодну зброю і з задоволенням з'їв.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в російському Єкатеринбурзі правоохоронні органи нарешті схопили серійного маніяка, який здійснив більше трьох десятків вбивств і зґвалтувань протягом 22 років.

Як повідомляє прес-служба Слідчого комітету по Свердловській області, злочинець орудував у різних районах міста.

47-річному затриманому пред'явлено звинувачення у 32 епізодах по цілому ряду статей Кримінального кодексу РФ, включаючи частину 3 статті 117 КК РСФСР "Зґвалтування неповнолітньої".