Депутат Держдуми Росії Віталій Мілонов розкритикував статтю малайзійської газети Sinar Harian про те, як знайти представників нетрадиційної сексуальної орієнтації по зовнішньому вигляду і поведінці. У матеріалі йшлося про те, що геї відрізняються доглянутою бородою і схильністю до вибору брендового одягу.

З цим категорично не погодився Мілонов, розповівши, за якими ознаками можна обчислити представники ЛГБТ-спільноти. Про це повідомляє НСН.

"Мабуть, малайзійські геї відрізняються від російських. Можливо, там взагалі, якщо ти ходиш в штанях, наприклад, ти вже виглядаєш незвично, тому що більшість ходить без штанів. Не знаю національні традиції Малайзії, може у них з бородою не прийнято ходити або доглядати за нею", - говорить Мілонов в коментарях.

Депутат Держдуми заявив, що "у нього, як у старого мисливця на демонів, нюх на геїв. Це, як правило, відчувається, від них сірчаний запах виходить".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"російський депутат Держдуми Віталій Мілонов ображав в прямому ефірі учасниць колективу "Срібло".