У Санкт-Петербурзі одружилися дві наречені: Ірина Шумилова і Олена Фурсова.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Дівчатам вдалося укласти одностатевий шлюб завдяки паспорту Ірини, за яким вона все ще чоловік, хоча зараз знаходиться в процесі зміни статі на жіночий.

Варто відзначити, що раніше російський суд порушив адміністративну справу про навмисне псування паспорта відносно чоловіків, які уклали в Данії одностатевий шлюб. На батьківщині їх паспорти були визнані недійсними напередодні.

"Щодо чоловіків, які ініціювали внесення в свої паспорти громадян Російської Федерації позначок, не передбачених чинним законодавством, порушено справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 19.16 КоАП РФ "Умисне пошкодження документа, що посвідчує особу громадянина (паспорта), або втрата документа, що посвідчує особу громадянина (паспорта), по недбалості", - йдеться в повідомленні.

Двоє чоловіків, громадян РФ, на початку січня зареєстрували шлюб в Копенгагені, оскільки в Данії дозволені одностатеві шлюби. Потім документи про реєстрацію шлюбу разом із завіреними нотаріальними перекладами вони подали в багатофункціональний центр держпослуг в Москві, де їм поставили штампи в паспортах на сторінках сімейного стану, "підтвердивши, що чоловіки зареєстрували шлюб".

Державна бюджетна установа міста Москви "Багатофункціональні центри надання державних послуг" спростувало цю інформацію.

Популярні новини зараз
Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною
Показати ще

Стаття 19.16 Кпап про "навмисне псування документів" тягне за собою попередження або накладення адміністративного штрафу в розмірі від 100 до 300 рублів.

Разом з тим варто зазначити, що глава Міністерства цифрових відносин Франції Мунір Маджубі відверто зізнався в своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації під час святкування Міжнародного дня боротьби з гомофобією.

"Гомофобія – це зло, яке роз'їдає суспільство, вона проникає у школи, забруднює сім'ї. Ще гірше – вона переслідує уми геїв і змушує нас іноді пристосовуватися і брехати, щоб уникнути ненависті і просто жити", - сказав міністр.

У 2015 році Мунір Маджубі вступив у шлюб зі своїм партнером в рамках цивільного партнерства, а тепер він підкреслює, що неймовірно важливо говорити про наслідки гомофобії, особливо серед молоді. Варто нагадати, що в 2013 році Франція легалізувала одностатеві шлюби. За п'ять років свої стосунки узаконили 40 тисяч пар геїв.

Тим не менше, згідно з даними французької благодійної організації SOS Homophobie, забобони проти спільноти ЛГБТ все ще живі у Франції. Нещодавно благодійна організація опублікувала свій щорічний звіт про те, що кількість фізичних атак з-за гомофобії підскочила на 15% з 2016 по 2017 рік. Жертвами найчастіше є чоловіки і молоді хлопці.

Для довідки відзначимо, що гомофобія – ірраціональний страх перед гомосексуальними думками, почуттями, поведінкою і людьми. Термін "гомофобія" вживається в європейських документах, де дане явище в деяких випадках розглядається в одному ряду з расизмом, ксенофобією, антисемітизмом і сексизмом. Також варто зауважити, що термін "гомофобія" місцями критикується з причини того, що дане поняття не є фобією з медичної точки зору.

Німеччина стала 23-ою країною світу, що легалізувала одностатеві шлюби

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідмляв, що закохані геї знайшли спосіб одружитися в Росії.