У Сполучених Штатах медики б'ють на сполох: за останні роки були зафіксовані кілька десятків випадків зараження смертельною хворобою, яка наводила жах ще в 18 століття, і ім'я їй цинга.

Як повідомляє Science Alert, лікарі з клініки у Спрінгфілді з'ясували, що причиною захворювання є надмірна вага і дефіцит вітаміну С, а основними ознаками зараження вважають проблеми з зубами і волоссям: хвороба їх просто знищує.



У матеріалі видання говориться, як нещодавно мешканець міста Спрінгфілд в Массачусетсі Сонні Лопес звернувся до лікарні зі скаргами на кровоточивість ясен і руйнування зубів. Він скаржився на випадання волосся і відчуття втоми, від якого неможливо позбутися.

У госпіталі чоловікові поставили діагноз "цинга", і це виявився не перший випадок в місті.

Популярні новини зараз

Колишній чоловік загиблої Жанни Фріске Дмитро Шепелєв відкрив те, що тривожило його довгі роки: "Ніколи не любив"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Померла зірка серіалу "Клон" - боролася з онкологією 30 років: "Нехай Бог прийме з величезною кількістю світла"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

"Ми поставили наш перший діагноз такого роду близько п'яти-шести років тому. Ситуація з тим пацієнтом була досить драматичною, у нього були проблеми з психічним здоров'ям, він погоджувався їсти лише хліб і сир. Між тим випадком і сьогоднішнім днем ​​ми поставили 20-30 діагнозів "цинга", - розповів лікар Ерік Черчілль клініки в Спрінгфілді штату Массачусетс.



Він та його колеги працюють над дослідницьким проектом з вивчення цинги в міському середовищі. Багато з пацієнтів з цингою, яких лікував Черчілль, страждали від зайвої ваги або зовсім від ожиріння. У 2016 році австралійські вчені виступили з доповіддю, в якій говориться, що в групу ризику найчастіше потрапляють люди, що страждають від діабету.



Нагадаємо, бактерії-збудники небезпечного інфекційного захворювання лістеріоз надзвичайно стійкі до холоду, що підвищує ризик підхопити інфекцію від продуктів з холодильника.

Як повідомляв Знай.ua, за останні кілька днів перевірок після масових отруєнь шаурмою в столиці України київська влада виявили більше тисячі незаконних точок, які торгують шаурмою.

Також Знай.ua писав, в Європі зафіксовано вже кілька летальних випадків від небезпечної інфекційної хвороби лістеріозу. В Україні вже повідомляється про одне хворому.