У США завершили два випробування ядерної бомби B61-12. Тести проводилися на полігоні в штаті Невада.

Про це повідомляє Національне управління ядерної безпеки Департаменту енергетики. Під час випробувань на полігоні Тонопа бомбардувальник F-15E скинув бомби. Вони не були оснащені ядерним зарядом.

Дослідники оцінювали "неядерні" функції бомб, а також можливості бомбардувальника і його здатність доставляти ядерну зброю до наміченої цілі.

У департаменті розповіли, що тести проводяться в рамках серії випробувань. Вони триватимуть три роки, щоб кваліфікувати бомбу B61-12 для обслуговування. Перший льотний тест відбувся в березні.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

"Програма продовження терміну служби B61-12 триває за графіком і відповідає вимогам національної безпеки. Ці реалістичні тести льотної кваліфікації підтверджують правильність конструкції B61-12, коли справа доходить до ефективності системи", - пояснив заступник директора NNSA з оборонних програм Філ Кальбос.

Планується, що бомба B61-замінити чотири попередні модифікації, які стоять на озброєння американської армії. Перший новий зразок озброєння підготують до 2020 року.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, США планують поставити на потік виробництво нових ядерних бомб B61-12.