Після "Холодної війни" США та Росія змінили свої тактики у підготовці до можливої ядерної війни, вважає автор книги "Атомний аудит: ціна та наслідки американської ядерної зброї з 1940 року" Стівен Шварц.

Так, під час "Холодної війни" вони розглядали можливість атак по густонаселених містах, натомість зараз більш розумно буде сфокусуватись на об'єктах ядерної інфраструктури супротивника, пише "Independent".

І хоч люди в Нью-Йорку та Лос-Анджелесі продовжують вважати себе центром всесвіту, вони не настільки важливі як, наприклад, Північна Дакота чи Монтана.

Шварц показав на карті, які об'єкти може атакувати Росії, щоб повністю вивести з ладу ядерні сили США.

При цьому він наголошує, що навіть масивний удар по всіх об'єктах інфраструктури може не гарантувати успішність кампанії. На даний момент США мають 4-5 ядерних підводних човнів, які завжди патрулюють береги США у стані бойової готовності. Навіть високопоставлені службовці у США не знають, де саме розміщені ці субмарини, тому нема жодних шансів, що Росія зможе їх виявити до того, як вони здійснять постріл, вважає Стівен Шварц.

Популярні новини зараз
Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

У Росії нульові шанси вижити у випадку ядерної атаки на США, резюмував він.

Як повідомляв "Знай.ua", уряд КНДР заявив, що ніколи не припинить ядерні випробування під впливом зовнішніх сил.