Російська влада встановила карантинну смугу шириною в 300 м з забороною випасати худобу на кордоні з захопленими бойовиками територіями Донбасу. Робиться це для того, щоб убезпечити регіон від перенесення заразних захворювань тварин. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з інформацією, в Прикордонному управлінні ФСБ Росії по Ростовській області, відповідну постанову ухвалив управління ветеринарії регіону "в рамках розроблених ФСБ Росії основ державної прикордонної політики в цілях недопущення перенесення з території України різних заразних захворювань тварин".

Органам місцевого самоврядування пропонується позначити межі карантинної смуги попереджувальними знаками. За порушення змісту або випас худоби в карантинній смузі в межах прикордонної зони без дозволу прикордонних органів або з дозволу, але з порушенням порядку ведення господарської, промислової або іншої діяльності передбачена адміністративна відповідальність.

Мова йде про попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі до 1 тисячі рублів, на посадових осіб - до 5 тисяч рублів, на юридичних осіб - до 10 тисяч рублів.

Нагадаємо, військовий експерт Олег Жданов заявив, що для введення міжнародної миротворчої місії ООН на окуповані території Донбасу Україна має юридично визнати АТО збройним конфліктом.

Популярні новини зараз

Дорофєєва вагітна? Надя в одному халаті помчала вночі за оселедцем

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Показати ще

Крім того, в Сирії на боці урядових військ можуть воювати близько 3,6 тис. росіян – найманців приватної військової компанії, яку називають "групою Вагнера".

Дивіться сюжет про Донбас

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Facebook блокує допомогу АТО.